Krásná blondýnka přiznala, co ji trápí. „Mám přes půl roku problémy se žaludkem. Bolesti v trojúhelníku, které byly stále častější a silnější. Proto mě lékařka poslala na gastroskopii, aby se zjistila příčina bolesti,“ odhalila pro eXtra.cz Mašlíková.

Vyšetření se podrobila, a tak už má jasno. „Důvod se zjistil, ale diagnózu si nechám pro sebe,“ řekla jen s tím, že zahájila léčbu. „Mám nasazenou léčbu a mělo by to být v pořádku,“ doplnila.

Leckoho by napadlo, zda takové bolesti nemůžou mít souvislost například s tvrdou přípravou na závody bikini fitness, kterých se Hanka v minulosti několikrát zúčastnila. 

„Dietou to určitě nebylo, ale nejspíš mi to způsobilo každodenní užívání silných nakopávačů před tréninkem, každý je jinak citlivý,“ vysvětlovala Mašlíková, ale určitou spojitost přece jen našla.

„A také žvýkaní tří balíčků žvýkaček denně, abych zahnala chuť na sladké. Stále jsem žvýkala a nedodávala trávicímu traktu potravu. Tělo očekává přísun potravy, a tak již vylučuje žaludeční kyselinu a trávicí enzymy,“ dodala pro eXtra Hana Mašlíková, která už si dá asi do budoucna větší pozor. Přece jen má malého synka, a tak musí být hlavně zdravá. 

Video
délka: 08:46.20
Video se připravuje ...

Podcast Restart: Zásadní změny ve výživě – největší mýty a omyly Videohub

Fotogalerie
62 fotografií