„Můj zadek? Plochá dráha, záda pokračující na nohy,“ posteskla si na instagramu Hana Mašlíková, která se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky. Tehdy sice nedosáhla na hlavní tři místa, ale zato získala titul Miss Silueta. Možná právě i díky tomu, že její figuru „nekazil“ zadeček à la Kim Kardashianová (42).

Jenže právě takový si svůdná Hanka přála! „Vždycky jsem toužila po kulatém pevném zadku, ale ačkoli jsem cvičila, moc se mi ho nedařilo vytvořit,“ prozradila na sociální síti s tím, že se jí podařilo jej vymodelovat „tvrdou dřinou, váhami a pravidelnými tréninky, které jsou zaměřené opravdu jen na zadek“

Video
délka: 02:50.88
Video se připravuje ...

Hana Mašlíková po vítězství ve fitness soutěži: Ráda vzbuzuju respekt! David Turek, Elmer Carvalho

Dnes se pyšní skutečně výstavní sedínkou. „Nesmím zapomenout, že je za tím i dost bolesti, ale stálo to za to,“ uvedla u snímku, na němž hraje prim její pozadí... a také svalnaté nožky. „Ty se mi líbí, takže jsem si je taky pořídila. To bude zase keců, tak pojďte do mě,“ dodala. A není pochyb, že nějaké negativní komentáře jí rozhodně neublíží - ne poté, co v Bikini Fitness získala díky tomuto tělu zlato.

Jenže jak se zdá, její pevnou vůli a také píli a dřinu v posilovně nikdo nehanil, ba právě naopak. „Největší krásou je spokojenost. Takže pokud se to líbí vám, tak jste vyhrála,“ objevovalo se mezi nejvíce „lajkovanými“ komentáři. „Kritizovat zjevnou dřinu a práci na sobě může jen blb… Jste skvělá! A samozřejmě inspirativní,“ psali jí fanoušci s neskrývaným obdivem. A nelze s nimi nesouhlasit!

Fotogalerie
94 fotografií