Znali se ještě z dob Divadla Jiřího Grossmanna. Dohromady se ale dali až v roce 2019 na soustředění Muže roku v Tunisku, kde se spontánně spolu dostali na jeviště. A s úspěchem.

Spory s manažerem

Krampol pak za mnou v letadle přišel, že bysme spolu mohli dělat. Pak nastalo, že když jsme se někde objevili, dělali z nás pár. Napřed jsme se tomu smáli, ale pak jsme si řekli, že je to dobré. Nevymlouvali jsme to nikomu a udělali si z toho kšeft,“ přiznává moderátorka.

Jenže nastaly potíže. „Jirka je obklopený lidmi, kteří žárlili, že společně máme víc vystoupení než s nimi. A já jsem rázně odmítla, aby kšefty, které domluvím já, šly ještě přes manažera. Proč? Takže Jirka byl mezi mlýnskými kameny – mezi mnou a manažerem,“ říká Bubílková.

Dvakrát ji urazil

Potom ji Krampol dokonce urazil. „Nalepily se na něj různé mladé dívky, které on miluje, lidé mi začali posílat jejich fotky, a dokonce video, na kterém Jirka ve společnosti jedné téhle dívky na celou hospodu vykřikuje – Bubílkovou mi ani nepřipomínejte, ta mě jenom se*e!“ vzpomíná glosátorka. „Naštval mě tak, že s ním dodnes nekomunikuji a neudržuji žádný kontakt!“ říká Bubu důrazně.

Video
Video se připravuje ...

Bubílková v pořadu Kápni božskou: Na noc se natírám vepřovým sádlem! Petr Macek

Navíc měl Jirka zdravotní problémy, nenechal si poradit, že nemá nikam chodit, přes její radu vymetal akce a ve finále se vše svedlo na ni, že ho tahá po nevytopených sálech. „To mě urazilo, ať se na mě nikdo nezlobí, to už nehodlám opakovat,“ zakončila rázně v novém pořadu Kápni božskou!, který se na webu i facebooku Blesku vysílá v přímém přenosu každou středu od 13 h.

Rozdělila je i satira

V Divadle Jiřího Grossmanna dělala Bubílková politickou satiru s Miloslavem Šimkem (†63). „V první části vystupoval Šimek s ním, v druhé části se mnou. Krampol nikdy satiru dělat nechtěl,“ vzpomíná glosátorka s tím, že po čase se soubor začal drolit, protože satira byla čím dál žádanější. Krampol navíc začal moderovat úspěšný pořad televize Prima Nikdo není dokonalý, který na obrazovkách vydržel přes deset let, takže cesty kolegů se rozešly.

Video
Video se připravuje ...

Kápni božskou - Zuzana Bubílková o důchodech a rodině Petr Macek

Fotogalerie
45 fotografií