Martina Babišová a Kryštof Bartoš promluvili v pořadu mimo jiné o svém originálním seznámení. „Potkali jsme se náhodou v kavárně, Kryštof se mě ptal, co tam dělám, a začal se mi koukat do papírů, které jsem měla na stole. Studovala jsem zrovna stadia rozchodu,“ vzpomíná Martina Babišová.

„Tak jsem jí říkal, že to jsem nedávno studoval taky. A tak jsme si hned padli do oka. Začali jsme se bavit o rozchodu a šílenému rozvodu Johnnyho Deppa. To nebylo naše první rande. Náhodou jsme se potkali v kavárně a já jsem si vedle Martiny sedl, protože jinde nebylo místo,“ doplnil ji Kryštof, co se proslavil především v Devadesátkách jako mladší verze postavy, kterou v Případech 1. oddělení hrál Ondřej Vetchý.

Není Babišová jako Babišová

„Já jsem si myslela, že sis tam sedl naschvál. Znali jsme se jen tak od vidění, ale věděla jsem, kdo je Kryštof,“ dodala Martina. „Já jsem věděl, kdo je Monika,“ narážel Kryštof na Martininu jmenovkyni Moniku Babišovou. „To si doma vyřídíme,“ vyhrožovala mu na oko Martina.

Lechtivá poezie

Na vyřizování toho měli po natáčení víc. Kryštof totiž píše básničky. Ukázalo se ale, že nejen Martině. „Napsal mi básničku o mým zadku. Byla moc hezká. Ale když mě jednou nas*al, tak jsem ji obřadně spálila. A lituju toho,“ otevřela téma Kryštofových básniček Martina.

Psal i Dancingerové

„Já jsem napsal báseň i Martě (Dancingerové), ale nikdy jsem jí ji neposlal. My jsme se v šestnácti potkali na recitační soutěži Poděbradské dny poezie a já jsem se do Marty tehdy platonicky zamiloval,“ šokoval nejen svoji přítelkyni Martinu, ale i Martu Dancingerovou, která také seděla na jevišti jako další z hostů.

„Tu stejnou? To jsi zrecykloval?“ zeptala se překvapeně Marta (31). „To píšeš básničky všem?“ pustila se do Kryštofa i Martina. „Všem ne,“ kál se Kryštof. „Aha, jenom dvěma v téhle místnosti,“ dodala Martina.

Video
Video se připravuje ...

Kryštof Bartoš a Martina Babišová v 7 pádech Honzy Dědka prozradili, že Bartoš své milé píše erotickou poezii. TV Prima

Fotogalerie
37 fotografií