Tady něco kvete! MMA zápasník Makhmud Muradov je čím dál víc spojován s o jedenáct let mladší účastnicí reality show Love Island Sabinou Karáskovou. Ta se kvůli němu dokonce rozešla se svou láskou z vily Zbyňkem Vlčkem, tvrdila ale, že Zbynďu rozčílila jejich pouze přátelská konverzace.

Nová fotka odhalila pravdu

Jak Sabina posléze přiznala, komunikace neustala, a dokonce se s bijcem několikrát objevila i na veřejnosti. A že je mezi dvojkou i něco víc než jen pouhé přátelství, dokazuje také nová fotografie.

Jak informoval server Expres.cz, na facebooku se vyskytl snímek, na kterém už Karásková a Muradov vypadají skoro jako rodina. Fotka vznikla, když kráska pomáhala zápasníkovi hlídat jeho malou neteř. 

Důvěrné tulení

Momentka zachycuje Sabinu, Muradova a jeho neteř na gauči v obývacím pokoji a zdá se, že se spolu dívají na televizi, která je mimo záběr. Na tom by ještě nebylo nic, co by jasně dokazovalo, že nejsou jen přátelé... Mach a Sabina se k sobě nicméně tulí způsobem, který jisté hranice přátelství zjevně překračuje. 

Jako rodina

Zápasník sedí rozvalený s nohama od sebe, Sabina se o něj celým tělem opírá a má přes sebe jednu jeho nohu. Za ruku pak drží jeho malou neteř, takže se zdá, že i s rodinou vychází na jedničku. 

Jestli jde pouze o náplast na bolístku po rozchodu s Monikou Bagárovou (28), se kterou má Makhmud dceru Ruminku (2), to ale ukáže až čas. 

Video
Video se připravuje ...

Bagárové ex nemůže do Česka! Čína zuří a uvaluje sankce. A Síkela vysvětlil úsporný tarif. Bára Horáková, Lukáš Červený, Reuters

Fotogalerie
33 fotografií