Začátkem února potvrdila Monika Bagárová návrat ke svému partnerovi, česko-uzbeckému MMA zápasníkovi Makhmudu Muradovovi. „Ano, jsme s Machem opět spolu. Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme víc času trávit spolu. Mach teď letí organizovat galavečer do Uzbekistánu, ale brzy se zase vrátí,“ tvrdila s úsměvem svým sledujícím během instagramového vysílání. Prosincový příspěvek o rozchodu a o tom, že už nejsou rodina, zpěvačka ze sociálních sítí rovnou smazala.

I přesto mladý pár, který má spolu rozkošnou Rumii (v květnu 2), mnoho společného času netráví, jelikož Muradov pobývá hodně času v rodném Uzbekistánu. Tam by se prý, alespoň podle některých zdrojů, rád věnoval politické kariéře. Dvojice dokonce ani bok po boku neoslavila Valentýna, tedy svátek lásky. Přesto však udržují vztah na dálku a stále na sebe myslí – a nejenom oni dva, i malá dcerka. Zpěvačka to prozradila na sociální síti rozkošným záznamem telefonátu, který otec s dcerkou vedli.

VIDEO: Muradov od Bagárové: Proč utekl od Moniky z domova? 

Video
Video se připravuje ...

Muradov od Bagárové: Proč utekl od Moniky z domova? FTV Prima, Prima Cool

Monika s Rumií si udělaly „hezký den“, který mimo jiné zahrnoval i plavání, což holčičku natolik unavilo, že si odpoledne zdřímla. „A když se probudila, tak říká: ‚Táta, Mach…‘ Já: ‚Ano, táta je Mach. Zavoláme tatínkovi?‘ Ruminka: ‚Joooo.‘ Táta zvedne telefon a říká: ‚Ahoj láááskooo.‘ Ruminka: ‚Čau, Machu.‘“

Není tedy pochyb, že i když na sebe nemají mnoho času, užívají si pak každou minutu, a tak děvčátko na svého otce i přes nízký věk nezapomíná. A díky vymoženostem moderní doby mohou být skrze elektroniku v kontaktu i na dálku!

Fotogalerie
52 fotografií