Během vánočních svátků to v rodině MMA bojovníka a krásné zpěvačky nebylo moc veselé. Dlouhodobé problémy vyústily v rozchod. „Někdy vám v životě nevyjdou věci tak, jak byste si přáli, i přesto, že jste bojovali do poslední chvíle. Myslím, že je fér vám říct, že už nejsme rodina,“ oznámila Bagárová loni 25. prosince. Jenže nic naštěstí není tak horké, jak se uvaří...

Opět spolu

Už nějakou dobu se spekuluje, že se měli dát opět dohromady. „Ano, jsme s Machem opět spolu,“ potvrdila během instagramového vysílání sama Monika. Donutily ji k tomu desítky dotazů na toto téma. „Musíme na vztahu pracovat a dohodli jsme se, že budeme víc času trávit spolu. Mach teď letí organizovat galavečer do Uzbekistánu, ale brzy se zase vrátí,“ svěřila svým fanouškům na první pohled opět šťastná Bagárová.

Velké plány

S malou Ruminkou se dokonce chystá vydat do rodné vlasti jejího tatínka. „Není to jednoduché, kvůli očkování pro malou a tak podobně. Ale určitě tam plánujeme jet za babičkou a dědečkem, aby si malou taky užili,“ prozradila zpěvačka.

Letos také plánuje vydat novou desku. „Bylo pro mě důležité, že mě v tom Mach podpořil. Miluji svoji práci a je pro mě důležitá,“ dodala Bagárová s tím, že v každém vztahu jsou problémy, ale je důležité je řešit.

VIDEO: Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu?

Video
délka: 01:19.08
Video se připravuje ...

Péče o malou Rumii: Přebaluje jen Monika, nebo přiloží Makhmud ruku k dílu? FTV Prima, Prima Cool

Fotogalerie
42 fotografií