Byl to dlouhý souboj s chronickým zánětem a světlo na konci pomyslného tunelu se zdálo v nedohlednu. Berenika už se pomalu smířila s tím, že se operaci nevyhne. Ale dostala se na kliniku, kde se zabývají čínskou medicínou. 

Tohle je fakt zajímavý. Zkusit ty svý choroby uchopit z druhé strany. Já věřím oběma ‚druhům‘ medicíny. Západní i východní. Teď aktuálně mi pomohla zřejmě kombinace obojího. Ale cesta na klinice s tradiční čínskou medicínou je rozhodně příjemnější. Jako jehličky na vteřinu zabolej, ale pak ležíte a posloucháte meditační hudbu...,“ svěřila se na sociální síti Kohoutová, kterou trápily opakující se záněty dutin. Ty léčila antibiotiky nebo kortikoidy. 

Do boje jsme nasadili akupunkturu, fytoterapeutický odvar, na pomoc jsme povolali K-laser na prohřátí a světe div se, operace se ruší,“ prozradila léčbu MUDr. Judita Halvová. 

Video
Video se připravuje ...

Kohoutová vystavila potetované bříško! Co řekla o těhotenství? Markéta Reinischová

Zatímco akupunktura byla pro herečku příjemná, tak bylinné odvary pro ni byly za trest. „Říkám tomu hnuspytlíky. Bylinné odvary na míru je nutné pít se zacpaným nosem. Jen husťáci jako já se po 14 dnech napijou skoro s chutí,“ tvrdí se smíchem herečka. 

Berenika není jediná, komu na této estetické klinice pomohli. Alopecii zde léčila modelka Karolína Mališová a herečce Monice Timkové pomohli s problematickou pletí.

Fotogalerie
56 fotografií