Být s dítětem 24 hodin denně bývá náročné. Berenika Kohoutová to se svou dcerou Lolou (2) prožívá poslední dny na vlastní kůži. Ve svém videu na Instagramu si poplakala nad těžkým údělem všech maminek a zaplnila ho výčitkami, které doprovází snad každého člověka, když si trochu toho volna dovolí.

„Mateřství sucks. I když jsem byla vždycky přesvědčená, že já budu ta matka, co bude umět opečovávat dítě, ale sebe přitom nezanedbávat, strávila jsem 4 hodiny (!!!!) explodujícíma výčitkama svědomí, že vůbec přemejšlim nad tím, že bych měla den volna. Jakože ničeho. Ani jedna schůzka. A ani jedno utření malýho zadku.“

Herečka si po týdnech dovolila čas sama pro sebe. Svých pár hodin volna strávila jógou, polonahým tancováním a očividně našla v tomto relaxu pohodu, ze které těží dodneška.

„Bylo to BOŽÍ. Byla jsem absolutně šťastná. Od rána do večera. Tak strašně mi najednou šlo to buddhistický tady a teď a načerpala jsem tolik pozitivní energie, že teď se můžu zase zpátky upracovat a vůbec mi nebude vadit Lolu každej den uspávat dvě hodiny.“

 

Nevíme sice, jakým lékem na strasti mateřství je právě polonahé kroužení pánví pouze v kalhotkách, ale budeme věřit, že tento univerzální návod pomůže více čerstvým maminkám.

Video
Video se připravuje ...

Berenika Kohoutová (30): Pandemickou pauzu využila k péči o dcerku, teď maká naplno i mezi psy! Ivan Hladík

Fotogalerie
30 fotografií