Michaela Tomešová na televizních obrazovkách, ale i na prknech, co znamenají svět, povětšinou ztvárňuje postavy excentrické, upovídané, věčně v pohybu. A podle všeho je přesně taková i v soukromí. Prostřednictvím sociálních sítí to na ni prásknul její manžel Roman, taktéž herec a zpěvák, jenž se proslavil seriálovou Slunečnou. Míša totiž trpí ADHD - poruchu pozornosti spojenou s hyperaktivitou. A to se projevuje právě tou její roztržitostí a leckdy nezvladatelným vnitřním chaosem.

Roman jako důkaz nesnadného soužití s osobou s touto diagnózou sdílel na instagramu několik stories. Například konverzaci s prodavačkou z obchodu, kde Míša při nákupu zapomněla zboží z jiného krámku, dále video, co zachycuje otevřené dveře jejich rodinného auta, které Míša tak nějak opomněla zavřít, a proto chybělo jenom málo a mohlo dojít k velkému mrzení, či batoh se spodním prádlem, jenž Míša nechala v Divadle Kalich, kde vystupuje hned v několika představeních.

Video
Video se připravuje ...

Můj muž to dokáže: Tomešová dala v sázku třetí těhotenství FTV Prima

Ze strany Romana však nešlo o nějaké stížnosti. Jak ostatně sama Míša v minulosti zmínila, přijetí této diagnózy bylo velkou úlevou pro ně oba. A potvrzuje to i její manžel, co byl za výkon v muzikálu Hedwig nominován na cenu Thálie. „Tyhle příspěvky sem dávám proto, že mám svoji ženu rád, že ji miluju, je to jen pro pobavení. Za ADHD člověk nemůže, ten jeho partner se s tím musí naučit žít. Já se to učím už dvanáct let a pořád mě to nepřestává překvapovat,“ smál se pobaveně.

Fotogalerie
49 fotografií