Poté, co modelka zhlédla několik dílů seriálu Iveta, má jasno – je to prý lepší, než čekala! A na svém Instagramu vychválila nejen seriál, ale i otce svého dvouletého syna Jirky Petra Kolečka:

„Je to inspirovaný mnou a hrozně se v tom vidím. Klobouk dolů jak Petrovi, tak Honzovi Hřebejkovi, jak krásně to zpracovali, protože se nad tím dojímám a to je co říct,“ přiznala Aneta Vignerová.

„Být takhle překlopená a vidět se v nějakým příběhu je dost zajímavý a opravdu dojemný...“ Její chvála je o to překvapivější, že loni Kolečko utekl od rodiny kvůli vzplanutí k mladší herečce Denise Nesvačilové (31) a s Anetou si prožili období skutečné „Itálie“, kdy jeden druhému nemohli přijít na jméno.

Že byla předlohou jeho hlavní hrdinky právě Aneta, přiznal v rozhovoru pro TV JOJ sám Kolečko: „Ona prožila příběh dívky z vyloučeného prostředí, která se dostala do velkého světa modelingu. Aneta je z Havířova, tohle byl jen základ a zbytek je samozřejmě fikce,“ vysvětlil Kolečko, aby předešel dohadům, proč například v seriálu postava Ivety čelí rasistickým narážkám.

Video
délka: 03:35.08
Video se připravuje ...

Vyhublá Aneta Vignerová: Rozchod s Kolečkem jí dal zabrat! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Fotogalerie
60 fotografií