Již delší dobu působí podle svých fanoušků na sociálních sítích krásná modelka Natálie Kočendová smutně. Čím si ale v životě doopravdy prochází, to ví jenom ona sama, protože ze svého soukromí toho sdílí na sociálních sítích přece jenom málo - a to i když toho postuje na instagram denně poměrně dost. Nyní však přiznala, že za sebou nemá zrovna „sluníčkový den“.

„Šla jsem poprvé od přestěhování do nového fitka... Bylo tam tolik lidí, že jsem dostala úzkost,“ svěřila se. V davu lidí se z nějakého důvodu dostala do stavu panické ataky, a proto se Natálie rozhodla z posilovny raději odejít a najít si klidné místo, kde by se mohla uklidnit. „Zalezla jsem si do prázdné místnosti, kde jsem to rozdýchávala asi deset minut,“ popisovala.

Video
délka: 02:33.46
Video se připravuje ...

Zamilovaná miss Kočendová z Love Islandu o nevěrníkovi Davidovi: Už je v rodině! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

To však nezabralo, takže po zhruba deseti minutách se rozhodla vše odpískat a místo cvičení zamířila zase domů. V náruči partnera Davida Vitáska (21), s nímž se vítězka soutěže krásy Top Model of the World dala dohromady právě během výše zmiňovaného Love Islandu, se jistě záhy uklidnila a nalezla tolik potřebný pocit bezpečí. Jak si sama povzdechla: „I takové dny jsou...“

Fotogalerie
70 fotografií