Přestože v zahraničí není trend hustého a širokého obočí žádnou novinkou, v tuzemsku to, jak je vidět, stále v lidech vyvolává bouřlivé reakce. Po herečce Kateřině Kaiře Hrachovcové (48) totiž pobouřila „chlupatým“ obočím i misska Karolína Mališová, která o víkendu zazářila na Česko-Slovenském plese. Pro tuto příležitost zvolila nádherné šaty, efektní vlasový styling a krásné líčení.

Jenže právě video, co dokumentovalo její proměnu od prosté dívky bez špetky make-upu na tvářích v dokonalou krásku, která jako kdyby vyskočila z předních obálek módních časopisů, se dočkalo nečekané kritiky. Fanoušky a příznivce Mališové zaujalo totiž spíše její divoké, přírodní obočí, které v detailu působilo hodně neupraveně. Podle některých uživatelů instagramu dokonce „přehnaně“ a „nehezky“.

Video
délka: 01:44.04
Video se připravuje ...

Miss Karolína Mališová: S přítelem slaví 11 let, ale do společnosti ho nebere! Markéta Reinischová

A to Karolínu upřímně zamrzelo. „Proč to zase máte chuť takto hrotit?“ nechápala modelka. „Já ho takto mám celý život. Není to, že bych ho zapomněla 'vytrhat'. V reálu, když byste mě viděli, by vám to nepřipadalo tak špatné, jak píšete. A navíc je moje - a já ho můžu mít klidně na Brežněva!“ Videu prý navíc nepřidalo světlo, které „neodpustí na pleti vůbec nic“ a ukazuje i to, co jinak vidět není...

Jisté však je, že vypadala úžasně, v bílých šatech jí to ohromně slušelo, a na našich fotkách z této významné akce, co se konala v pražském Obecním domě po dlouhých dvou letech, se o tom můžete sami přesvědčit. I posoudit, jak je to doopravdy s tím jejím obočím - protože tyto snímky naleznete v naší galerii také.

Fotogalerie
63 fotografií