Někdejší vítězka soutěže Česká miss 2011 a maminka malé Leah (2) se profiluje posledních pár let hlavně jako youtuberka - a tak nejspíš asi nikoho nepřekvapí, že to, jak vypadá její nový byt, na rozdíl od ostatních českých celebrit, ukázala právě prostřednictvím takzvaných „vlogů“. Tour bytem, který se stane hnízdečkem lásky pro ni, pro malou dceru a fotbalistu Tima Sparva (35), v jednom ze speciálních videí zachytila i pozoruhodnou koupelnu z roku 1936.

„Reakce na naši koupelnu jsou různý. Buď ji někdo miluje, jako já, nebo ji někdo úplně nenávidí. A to je Tim,“ vysvětlovala tehdy Jitka Nováčková na youtube. A není divu - je totiž světle fialová, téměř růžová, skoro z ní přechází zrak. Navíc tu najdete i litinovou vanu a umyvadlo na speciálním stolečku. A dokonce i bidet, jenž je, jak ukazuje třeba pořad Výměna manželek, pro mnoho Čechů ještě stále velkou neznámou. A tady byl už v meziválečné době!

Video
Video se připravuje ...

Nejznámější výherkyně České Miss Videohub

Jenže bohužel... ne každý doceňuje historickou hodnotu a kouzlo doby nedlouho před druhou světovou. „Tim fialovou nevydýchal... ačkoliv jsem se snažila argumentovat několik měsíců,“ posteskla si nyní Jitka na instagramu. „Chce mít po 17 letech vlastní 'doma', kde se cítí dobře. Což naprosto chápu,“ dodala. Tim se totiž jako úspěšný sportovec často přesunoval z místa na místo, jednu dobu tak pár žil třeba v Řecku. Tady se ale chtějí usadit.

Nováčkové se však zdá škoda vše vyházet, radši by byla, kdyby kousky koupelny posloužily jinde. „V určitým smyslu by ta koupelna měla zůstat žít, to by byla ohromná škoda. I když to není vidět, už má leccos za sebou a potřebuje zrestaurovat. Ale je to neuvěřitelný kus historie,“ vysvětlovala slavná blondýnka, která si kvůli této místnosti dokonce pozvala domů kunsthistorika. Třeba se podaří alespoň jemu koupelnu někde, nějak „udat“...

Fotogalerie
58 fotografií