Dominika Stará se do povědomí veřejnosti dostala díky své účasti v první řadě Česko Slovenské Superstar, ve které skončila třetí, a stala se tak nejúspěšnější ženskou účastnicí série. 

I díky soutěži se jí následně podařilo rozjet docela úspěšnou hudební kariéru; tu ale před deseti lety postihl nepříjemný škraloup... Dominice se totiž podařilo podepsat smlouvu s hudebním vydavatelstvím v USA a její tehdejší manažeři na ní za to požadovali 10 tisíc eur (zhruba 240 tisíc korun). Dominika uznala, že nějaké peníze manažerům skutečně náleží; částka jí ale přišla přemrštěná a stejně tak i termín vyplacení... A tak začal soud. 

„Ke svým závazkům se vždy snažím přistupovat zodpovědně a řádně je hradit. V tomto případě však musel rozdílný názor na věc vyřešit až soud,“ okomentovala Dominika záležitost pro Topky. 

A ten jí nyní dal za pravdu. Podle webu Aktuality.sk už je rozsudek navíc pravomocný. „Jsme velmi rádi, že se po tolika letech podařilo dosáhnout rozhodnutí ve prospěch Dominiky a soud potvrdil náš názor, že zpěvaččiným exmanažerům nárok na vyplacení odměny doteď nevznikl,“ informoval portál právník zpěvačky Eduard Szattler. 

Video
délka: 02:56.80
Video se připravuje ...

Zasnoubená SuperStar Martina Balogová: Svatba ano, ale další dítě ne! Markéta Reinischová

Fotogalerie
107 fotografií