Hvězda první sezony pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar v roce 2009 Dominika Stará, která se od loňské veselky pyšní příjmením svého manžela Jurena, si aktuálně užívá dovolenou v Chorvatsku. Na pláže Madena vyrazila jak se svým mužem Michalem, tak i s malým Miškem (6 měsíců), jenž jí dělá prozatím jenom samou radost. Z pobytu u moře pak zásobuje sociální sítě jednou fotkou za druhou. Na nich si však nelze nevšimnout jednoho výrazného detailu – a to faktu, že je Dominika velice štíhlá. Možná až moc! 

Tato talentovaná křehká blondýnka nikdy neměla problémy s váhou. V době, kdy byla ve finále SuperStar společně s Martinem Chodúrem (32) a Miroslavem Šmajdou (33), sice měla dětsky baculaté tvářičky, ale to proto, že v té době ještě skutečně byla dítětem, bylo jí pouhých šestnáct let. Rozhodně nikdy nebyla nějak oplácaná. Poté, co se umístila na krásné třetí příčce, úpravou jídelníčku a pořádným zápřahem postupně vyrýsovala svou figuru k naprosté dokonalosti. A ani fakt, že odnosila synka, se na jejím těle nikterak nepodepsal.

Video
Video se připravuje ...

Zpěvák Miro Šmajda změnil profesi! Co teď dělá? Markéta Reinischová

Dominika přitom malého Miška stále ještě kojí, jak ostatně na sociální síti nejednou ukázala. To u známých celebrit tak časté nebývá. „V hlavě mám ale jen jeden cíl – kojit Miška co nejdéle. Je to něco nepopsatelně překrásného. A to pouto, které si takto vytváříme, to je něco neskutečně silného!“ uvedla před časem na sociální síti Stará, která se dokonce neostýchá synka nakrmit tím nejpřirozenějším způsobem třeba u vody. Klidně mu nabídne svá ňadra na plážovém lehátku... jak se můžete přesvědčit v naší galerii.

Fotogalerie
105 fotografií