Hvězda první sezony pěvecké soutěže Česko Slovenská SuperStar v roce 2009 Dominika Stará, která se od loňské veselky pyšní příjmením svého manžela Jurena, si aktuálně užívá dovolenou v Chorvatsku. Na pláže Madena vyrazila jak se svým mužem Michalem, tak i s malým Miškem (6 měsíců), jenž jí dělá prozatím jenom samou radost. Z pobytu u moře pak zásobuje sociální sítě jednou fotkou za druhou. Na nich si však nelze nevšimnout jednoho výrazného detailu – a to faktu, že je Dominika velice štíhlá. Možná až moc! 

Tato talentovaná křehká blondýnka nikdy neměla problémy s váhou. V době, kdy byla ve finále SuperStar společně s Martinem Chodúrem (32) a Miroslavem Šmajdou (33), sice měla dětsky baculaté tvářičky, ale to proto, že v té době ještě skutečně byla dítětem, bylo jí pouhých šestnáct let. Rozhodně nikdy nebyla nějak oplácaná. Poté, co se umístila na krásné třetí příčce, úpravou jídelníčku a pořádným zápřahem postupně vyrýsovala svou figuru k naprosté dokonalosti. A ani fakt, že odnosila synka, se na jejím těle nikterak nepodepsal.

Video
délka: 03:00.08
Video se připravuje ...

Zpěvák Miro Šmajda změnil profesi! Co teď dělá? Markéta Reinischová

Dominika přitom malého Miška stále ještě kojí, jak ostatně na sociální síti nejednou ukázala. To u známých celebrit tak časté nebývá. „V hlavě mám ale jen jeden cíl – kojit Miška co nejdéle. Je to něco nepopsatelně překrásného. A to pouto, které si takto vytváříme, to je něco neskutečně silného!“ uvedla před časem na sociální síti Stará, která se dokonce neostýchá synka nakrmit tím nejpřirozenějším způsobem třeba u vody. Klidně mu nabídne svá ňadra na plážovém lehátku... jak se můžete přesvědčit v naší galerii.

Fotogalerie
105 fotografií