Hvězda SuperStar Dominika Stará prozradila fanouškům krásné zprávy. „13. 02. 2022 bude navždy v našich srdcích zapsáno jako den, kdy jsi z nás udělal ty nejšťastnější rodiče. Milujeme Tě, Miško,“ vzkázala zpěvačka nově narozenému synovi a zveřejnila krásnou fotku z porodnice. 

Miminko si s manželem oba moc přáli, podařilo se jim ale v podstatě náhodou. „Nechávali jsme tomu volný průběh a snažili jsme si užívat to, co máme, a ne se soustředit na miminko. Věděla jsem, kdy mám plodné dny, ale nějak jsme se na to upínali. Nepočítali jsme, kdy asi proběhne ovulace,“ popsala kráska před časem na instagramu.

„A pak přišel měsíc, kdy jsme museli řešit všechno možné, jen ne těhotenství… a dala bych ruku do ohně za to, že v ten měsíc prostě otěhotnět nemůžu…“ Jenže jak už to tak bývá, paradoxně to vyšlo.

Silně věřící zpěvačka, která každou neděli chodí do kostela, si prý v lékárně koupila ten nejlevnější test, jaký měli. „Byla jsem na 120% přesvědčená, že bude negativní. Jenže 20 sekund po tom, co jsem 'počurala tu tyčku', na ní byly dvě čárečky,“ popsala. Pak už přišlo jenom štěstí.

VIDEO: Podcast Maminka: Jak si vybrat porodnici?

Video
délka: 13:59.44
Video se připravuje ...

Podcast Maminka: Jak si vybrat porodnici? Videohub

Fotogalerie
23 fotografií