Kromě herectví odmala miluje auta, drahému koníčku se ale nemohl věnovat kvůli penězům. Moc platné mu nebylo ani slavné příjmení a fakt, že je synem úspěšného otce. „V sedmi letech jsem jezdil na motokárách, ale nevím, jestli úspěšně. Ten sport je o penězích. Takže tam je člověk buď strašně nadanej a má sponzory, nebo si to musí platit sám. A to je strašně drahý. To se nedalo. Ale to nevyřazuje to, že autíčka mám já hodně rád,“ přiznal Vladimír.

Konec dluhů

Na tátovy peníze se prý nemohl spolehnout ani v dobách, kdy ještě na své bývalé farmě v Olšanech nenasekal dluhy ve výši 36 milionů korun. „Tatínek je sice valašský král, ale to neznamená, že od něj něco dostanu. Neuvažuju tak, že bych dědil království,“ rozjímal nahlas syn herečky Chantal Poullain (66). Slavnému komikovi se díky vyhlášení insolvence v roce 2013 ale podařilo dluhy víceméně urovnat. Podle záznamu v rejstříku s ním řízení v listopadu 2017 skončilo, tím pádem došlo také k ukončení zástavního práva na jeho divadelní společnost, kterou ovládá ze 100 procent. A po pěti letech milionových dluhů se začalo dařit i jeho finanční společnosti, což je dobrá zpráva i pro jeho šest dětí.

Nic nečeká

„Od začátku to mám nastavené tak, že věci budu dělat za sebe, podle sebe a nebudu se spoléhat na to, co od někoho dostanu. A už vůbec ne, co dostanu od rodiny,“ řekl ještě Vladimír. Více se dozvíte už dnes od 21:35 na Primě v talkshow 7 pádů Honzy Dědka.

Bolkovo potomstvo

Vyjmenovat všechny své děti musí dělat občas problémy i Bolku Polívkovi, vždyť jich má celkem šest. Z prvního manželství má nejstarší dceru Kamilu (46). Ze vztahu s herečkou Evelynou Steimarovou (77) přišla na svět herečka Anna (44). Pak se oženil s Chantal Poullain a narodil se Vladimír. Tím výčet jeho potomstva nekončí. Ze vztahu s Marcelou Černou (52), kterou si vzal v roce 2020, má Jana (18), Františka Antonína (16) a Marianu (14).

Video
délka: 03:25.76
Video se připravuje ...

Vladimír Polívka: Práce není tolik, kolik bychom si představovali. Lucija Veselá

Fotogalerie
49 fotografií