„Teď jsem si měla balit kufr, za pár hodin sedět v letadle a užívat si dovču. Místo toho jedu z předoperačního vyšetření a dál teď sama nevím, co bude,“ posteskla si svým bezmála 150 tisícům fanoušků na Instagramu Jágrova někdejší láska Veronika Kopřivová ve čtvrtek 26. ledna. 

Ačkoli Veronika musela pro tentokrát zůstat doma kvůli záhadné operaci, její snoubenec Mirek Dubovický vzal dceru a v klidu odjel i bez ní. „Tady už si někdo užívá dovolenou... A mamka se mezitím dává dohromady. Pak už bude zase hej a budeme si užívat,“ napsala Kopřivová na instagram a ukázala fotku Dubovického s bratrem a malou Ellou v zahraničí – a své ruky se zapíchnutou kanylou v nemocniční posteli. 

Model se mezitím na sítích chlubil, jak s celou rodinou sedí v autě a míří na letiště ve Vídni – a ve voze zjevně panovala dobrá nálada. „Dubáci na tripu,“ komentoval. Ze salonku na letišti sdílel i rozesmátou fotku s dcerou Ellou. Rozhodně se netvářil, že by mu cokoliv dělalo vrásky...

Veronika přitom ve svém vyjádření naznačila, že ji toho trápí mnohem víc, než jen zdravotní problémy. „Poslední půlrok pro mě byl v několika směrech náročným obdobím, ale život se nemohl zastavit. Práce, povinnosti, být mámou, to prostě neodložíte, tak si člověk vše zpracovává za pochodu a dál funguje. Pak to vypadá, že si vše sedá a bum, je tady mnohem horší období, které by mě nenapadlo, že se mi bude dít a děje se,“ napsala tajemně. 

Do Blesku se dostala informace, že se měl pár na vánoční dovolené rozejít... To ani jeden z nich zatím nepotvrdil ani nevyvrátil, indicie tomu ale čím dál tím víc napovídají. 

Video
Video se připravuje ...

Veronika Kopřivová: Detaily zánětu spánkové kosti její holčičky David Turek, Elmer Carvalho

Fotogalerie
144 fotografií