Zdá se, že v rodině Donutilů se opět blýská na lepší časy. Nejprve si prožili tragédii, když mladá partnerská dvojice přišla o miminko. Nedlouho před porodem se totiž přišlo na to, že mu přestalo bít srdíčko. Affašová ho i tak musela porodit a byly to pro ni velmi náročné chvíle.

Její partner Martin Donutil, známý například z Četníků z Luhačovic či z filmu Lidice, se zachoval jako správný chlap. Partnerku odvezl pryč, vydali se do New Yorku, kam se vždycky chtěli podívat.

A teď vyšlo najevo, že tato dovolená měla ještě jednu sladkou tečku. „No a ještě v listopadu na Times Square přede mnou Martin poklekl,“ pochlubila se seriálová Jana z Ulice na svém instagramu.

„Budeme se brát,“ dodala pomocí hashtagu. Stejný příspěvek měl na profilu i nastávající ženich. Není divu, že se jim hned začaly sypat gratulace.

Jestli bude svatba do roka a do dne, zatím není jisté, ale už teď je jasné, že radost bude mít jistě i hercův otec Miroslav Donutil. Stejně tak zbytek rodiny. Nezbývá než popřát páru hodně štěstí a doufat, že to zlé už si zkrátka v životě vybrali. 

 

Video
délka: 04:19.60
Video se připravuje ...

Martin Donutil s přítelkyní Sárou Affašovou: Od té doby, co jsme spolu, nás rozdělují! David Turek

Fotogalerie
37 fotografií