Slavný klan Novotných se po delší době ukázal veřejnosti! Postaral se o to „protekční fracek“, starosta Řeporyjí Pavel Novotný. 

„Mamince je dnes sedmdesát a nevypadá. Na slavnostní oběd k našim se dostavilo skoro celé vedení městské části,“ pochlubil se na svém twitteru rodinou fotkou, na které jsou kromě něj a rodičů Petraa Miroslavy i sestry Lenka (40) a Soňa (31). Právě Lenka Fialová je přitom členkou zastupitelstva pražských Řeporyjí, kde dělá Pavel starostu. 

Slavný televizní bavič je na fotce jen v tmavomodrém županu a s rozcuchanými vlasy, po boku blízkých ale vypadá fantasticky. A stejně tak jeho manželka. „Mamka fakt vypadá o deset mladší. Paní učitelka,“ rozplýval se jejich jediný syn Pavel nad krásnou maminkou. 

V posledních letech už se Petr Novotný objevuje na veřejnosti jen velmi málo. V roce 2013 ho postihla mrtvice, o tři roky později mu selhaly ledviny a v září 2018 prodělal operaci prostaty. Své zdraví si teď proto musí dobře hlídat. 

„Sestra s matkou otce sekýrujou – a zcela správně. Jenže otec se nemůže bránit, někdo mu musí dělat advokáta, což dělám já. Proto jsem ho třeba unesl z léčení v Kladrubech,“ přiznal před třemi lety Pavel Novotný pro iDnes.cz. „Já tam otce odvezu, on ho přiveze zpátky!“ postěžovala si tehdy Lenka. „Ale doteď vzpomíná, jak to byl super únos,“ dodal svérázný starosta. 

Video
Video se připravuje ...

Co všechno předpověděli kultovní Návštěvníci? Komu šlo při natáčení o život a proč musel seriál do trezoru? Videohub

Fotogalerie
51 fotografií