Margita nikdy nebyl a není její dědeček! Přeji vám všem, aby se vám nikdy nic tak strašného nepřihodilo. Aby nepřišel někdo, kdo vám zničí všechno, co jste v životě budovali, kdo vám vezme děti a vnoučata, přestože jste mu důvěřovali. A když už k tomu dojde, nedejte se,“ ozvala se na svém facebooku rozzlobeně Zuzana Lipavská, biologická babička Adeline. Také jí vadilo, že její rodina trávila svátky právě s Margitou. Ona tak prý měla Štědrý večer zkažený...

Teď se ale ozvala její dcera, Kindlova žena Bára. Ta má očividně na věc naprosto jiný názor. „Vážení, ráda bych se touto cestou jako matka malé Adeline ohradila vůči nepravdivému tvrzení mojí biologické matky, která na svém facebookovém profilu osočila Štefana Margitu z toho, že jí ukradl vnučku. Štefana společně s mým manželem již nějakou dobu bereme za blízkou rodinu a jen my jako rodiče rozhodujeme o tom, kdo bude po boku naší malé dcery,“ uvedla v prohlášení pro primácký pořad Showtime.

Dokonce vysvětlila, proč vztahy mezi ní a matkou nejsou vůbec růžové. „Moje matka bohužel nikdy nebyla jak mojí matkou, natož tou pravou babičkou. Vždy jsem se ji snažila tolerovat, ale bohužel někoho, kdo je psychicky nestabilní, nelze akceptovat dlouho.“

„Až vlastním porodem a objevením nekonečné lásky k dítěti jsem pochopila, že pokud Adeline mohu bránit před hysterií a násilím, najdu jí klidně dalších x babiček a dědečků. Každý je svého štěstí strůjcem a věřte mi, že moc dobře vím, proč s ‚babičkou Zuzanou‘ v kontaktu nejsem a nechci už nikdy být,“ cituje její slova Showtime

Skoro to tak vypadá, že k opernímu pěvci, s nímž ji biologické pouto nepojí, má vlastně blíž než k vlastní rodině.

Margita nechápe

A jak celou věc okomentoval sám Štefan? „Tu paní jsem viděl tak třikrát nebo čtyřikrát v životě. Dokonce byla i u nás na návštěvě. Navíc i účinkovala v pořadu Hanky, kde zpívala. Vždy se chovala velice krásně a velice slušně, ale já doopravdy nevím, jaký má vztah se svojí rodinou, takže, ať neobviňuje mě, ať nepoužívá moje jméno,“ nechápe ostrou reakci Zuzany Margita, který rovněž promluvil pro Showtime.

„Je opravdu smutný, že se v podstatě k někomu chováš jako k rodině a vlastně za to dostaneš pak šílenou facku. Já si myslím, že Zuzanka nikdy neměla důvod a nemá důvod,“ mrzí to Štefana.  

„Kdyby přišla dneska na návštěvu, tak já jí připravím kafe a určitě si to v klidu vysvětlíme… A pokud tam je nějaký problém s dcerou a rodinou, tak by bylo nejlepší, ať jim zavolá, nebo ať sedne do auta a přijede se podívat na tu krásnou Adelinku,“ radí operní pěvec.

„Ona si myslí, že jsou v tom peníze, nebo něco? Lásku penězma nezaplatíš. Není nic hezčího, když ke mně přijdou na návštěvu a po té smrti… prostě holčička, která otevře náruč a dá mi pusinku, nebo něco. Ale to přece neznamená, že ona by se nemohla vnučce věnovat, vždyť na to má samozřejmě právo, ona je pravá babička,“ dodal v Showtime ještě Margita. Doufá, že paní Zuzana si své problémy vyřeší a nebude už zneužívat jeho jméno.

Video
Video se připravuje ...

První úsměv Margity po smrti Zagorové: Žal zahání prací. Hana Höschlová

Fotogalerie
76 fotografií