Nejdříve se mezi smutečními hosty objevila Adriana Sobotová a všem bylo podezřelé, proč chybí její manžel a dlouholetý kamarád Náhlovského Luděk Sobota. O par let starší komik nedorazil. „Luděk mi řekl, že nepůjde,“ prozradila Blesku manželka Adriana. Jeho zdravotní stav není bohužel moc dobrý. „Také mu není nejlíp a měl strach, že tohle tady by ho dorazilo, proto jsem ho omluvila...“ dodala Adriana Sobotová.

A velký otazník visel i nad komikem ve výslužbě Petrem Novotným. Náhlovský bezesporu patřil do rodiny Novotných a byl téměř druhým otcem Pavla Novotného (41), současného starosty Řeporyjí. „Pepa Náhlovský nebyl ‚jen‘ Fešák. Jeden z nejbližších přátel táty,“ uvedl na sociálních sítích syn Petra Novotného krátce po smrti Náhlovského. A právě Pavel Novotný doprovodil svou matku Miroslavu, manželku Petra Novotného, na pohřeb. Petr se totiž bohužel, stejně jako Luděk Sobota, necítí zdravotně dobře. 

Novotný mladší gestem ruky odmítl cokoli říct a nechtěl se k ničemu vyjadřovat a stejně tak jeho maminka. A že měli k Náhlovskému opravdu blízko, svědčí i slova a vzpomínky na dětství, které už před několika dny sdílel Pavel Novotný. „Choval mě i sestru. Nejstarší vzpomínky dětské – Pepa. První, koho si pamatuji, že na mě mluví,“ přiznal Pavel pohnutě a dodal: „Mou matku miloval. Rodiče událost velmi zasáhla.“ 

I přesto, že tito dva známí pánové, ale velká obřadní síň strašnického krematoria doslova pukala ve švech a spousta kamarádů a smutečních hostů svou přítomností dokázala, jak moc byl Josef Alois Náhlovský oblíbený a kolik měl přátel. 

VIDEO: Karel Šíp na pohřbu Náhlovského!

Video
délka: 02:24.08
Video se připravuje ...

Karel Šíp na pohřbu Náhlovského David Turek

Fotogalerie
35 fotografií