Zákulisí jinak pohodových vánočních koncertů může být velmi nebezpečné - jak se na vlastní kůži přesvědčila herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová. Sympatická brunetka, kterou si coby Gitu v Ordinaci v růžové zahradě všichni zamilovali, si pořádně natloukla. Nevšimla jsem si kovové trubky, podpírající žebřík, a napálila jsem to přímo do ní. Byla tma a já byla nepozorná, no…“ popsala svou nehodu na sociální síti.

Místo toho, aby koukala před sebe, údajně koukala po kolezích z kapely... načež zaúřadovala náhoda a ona „potkala“ kov. „Tak dnes opravdu mohu hrdě říct, že jsem oficiálně praštěná!“ vtipkovala Šinkorová s tím, že ono místo na nose, kam se udeřila, už jednou zlomené měla, proto se už dopředu obávala „barevného nadělení“, až se modřina vybarví. 

Video
délka: 04:54.84
Video se připravuje ...

Daniela Šinkorová: Práce v pizzerii mě bavila! Kateřina Štichová, Aleš Brunclík

Sdílela rovněž fotku, na níž drží na zraněném obličeji sprej.Než ke mně dorazil led z místního baru, ledovala jsem prostě lakem na vlasy!“ vysvětlila svůj zlepšovák a zdůraznila, že v tomto případě opravdu nejde o placenou či neplacenou reklamu. Je to „prostě jen život“, jak obratem dodala. Svým lajkem jí vyjádřily svou podporu i soucit herečky Stanislava Jachnická (57) a Martina Randová (50). A také herec Roman Vojtek (50). Ten si před pár lety zase na představení podobným způsobem v zákulisí rozrazil hlavu. Takže je mu jasné, co kolegyně a expartnerka prožívá...

Fotogalerie
46 fotografií