Slavná slovenská herečka, diplomatka, státní úřednice a politička Magda Vášáryová se fanouškům svěřila s nemilou novinkou. Ve středu na svém facebookovém profilu zveřejnila fotku, která je pro ni smutnou předzvěstí velmi nudně stráveného léta. Má na ní totiž nohu „v gypsu“! I přesto, že svou hereckou kariéru už před lety pověsila na hřebíček, stále žije aktivním životem.

Tyto plány jí ale překazila nehoda… Vdova po herci Milanu Lasicovi (†81), jenž se na věčnost odebral velmi nečekaně loni v červenci, si totiž zlomila nohu a jen tak se sádry nezbaví. „Takhle skončily moje plány na sportovní léto,“ posteskla si Vášáryová s tím, že nohu v sádře bude mít po dobu pěti týdnů. „Aspoň mě politujte, prosím,“ dodala sklesle.

Video
Video se připravuje ...

Vášáryová o Češích a Slovácích: Nevěříme si a děláme ze sebe neschopné oběti. Jaroslav Šimáček, Blesk Zprávy

Úraz si herečka, co kromě Postřižin zazářila třeba v pohádkách Princ Bajaja a Radúz a Mahulena, případně v legendární adaptaci Markéty Lazarové, přivodila ve svém rodném městě, Banské Štiavnici. Podle informací slovenského deníku Nový Čas jde o lehkou zlomeninu kotníku, z níž se však Vášáryová bude dlouho zotavovat. Tak jí držme palce, ať jde vše bez komplikací!

Fotogalerie
33 fotografií