Soutěžní hra Blesku pobaví nejen tebe, ale i tvé okolí. Stačí se jen zapojit na instagramu a máš šanci vyhrát ceny za 250 000 Kč. Hlavní výhrou je Iphone 14!

„Má dnešní výzva zní 'ztrestej hřeben a vytvoř šílenou kreaci na hlavě'. U toho se vyfoť nebo natoč, přidej to na instagramu označ můj profil @domialagia a profil @blesk.cz. Pak už stačí jen přidat hashtag #bleskchallenge a počkat, jestli vyhraješ,“ vyzývá jako první Dominique, která sama ukazuje, jak výzvu plnila a vystoupila ze své komfortní zóny.

Může existovat důvod, že se z nějakého důvodu do této výzvy nemůžete zapojit. Například kvůli přísnému učiteli, či šéfovi ve firmě. „Pokud se chceš zapojit, ale z jakéhokoliv důvodu nemůžeš, tak je tady ještě takzvaný dobroúkol. Obdaruj cizího člověka na ulici drobným dárkem a uvidíš, že možná budeš mít větší radost než on,“ dává druhou šanci na zapojení do Blesk advent challenge Alagia.

Video
délka: 00:45.83
Video se připravuje ...

BLESKchallenge 1: Dominique Alagia David Turek? Elmer Carvalho

Pokud splníte jak výzvu, tak i dobroúkol, vaše šance na výhru se zdvojnásobí. Soutěžní hra blesku probíhá každý všední den až do 20. prosince a ze všech zúčastněných bude vylosován výherce Iphonu 14. „Čím víckrát se zapojíš, tím větší šanci máš na výhru,“ dodává influencerka. Kdo bude zítřejším vyzyvatelem zjistíš už zítra na Blesk.cz.

Kompletní pravidla Blesk advent challenge najdete zde.

Fotogalerie
86 fotografií