Neděle 1. října 2023
Svátek slaví Igor, zítra Olívie
Polojasno 20°C

Blesk Advent Challenge: Jaké známé tváře vás provedou celou soutěží?

/
 • Blesk Challenge
  25. listopadu 2022 ● 08:00

  Už za pár dní přichází advent a Blesk ve spolupráci s nejvlivnějšími osobnostmi českých sociálních sítí startuje Blesk Advent Challenge. Jedná se o novou hru, která pobaví vás i vaše okolí... a navíc můžete vyhrát hodnotné ceny! Které slavné tváře nás touto soutěží doprovodí?

 • 1.

   Jiří BJP Procházka (30), MMA zápasník

  625 tisíc sledujících na instagramu

   

  Jiří Procházka - český bojovník ve smíšených bojových uměních. V současnosti soutěží v organizaci UFC, kde je šampionem v polotěžké váhové kategorii (od června 2022). Zhruba tři týdny před titulovou obhajobou v organizaci UFC s Gloverem Teixeirou si vážně poranil rameno a minimálně další půl rok ho v kleci neuvidíme.

 • 2.

  Jan Bendig  (28), zpěvák

  279 tisíc sledujících na instagramu

   

  Zpěvák Jan Bendig se do povědomí veřejnosti dostal díky soutěži televizí Nova a Markíza Česko Slovenská SuperStar, do níž se přihlásil roku 2009 a skončil na čtvrtém místě.  Na sociálních sítích je sledován pro svůj neotřelý humor a schopnost zparodovat cokoliv a kohokoliv.

 • 3.

  Jan Michálek, influencer

  207 tisíc sledujících na instagramu

   

  Známý jako Honzi Michálek, kterého na TikToku sleduje přes 700 tisíc lidí, měl první MMA zápas letos v lednu na premiérovém turnaji Clash of the Stars. Soupeřem mu byl Martin „Bez Trika“ Binder, který je známý tím, že úplně všude chodí bez trička. Michálek předvedl velmi slušný výkon a svého soka „umlátil“ hned v prvním kole. Jeho přítelkyní je Dominique Alagia a často spolu tvoří společný kontent.

 • 4.

  Lukáš Tůma (18), influencer

  123 tisíc sledujících na instagramu

   

  Patří k předním českým tiktokerům a instagramerům, zazářil v reality show Like House a má za sebou svůj druhý MMA zápas v organizaci Clash of the Stars, kde zvítězil.Lukáše Tůmu alias Luktumu proslavila vtipná videa, která točí s nadhledem sobě vlastním.

 • 5.

  Samuel Samake (19), influencer

  113 tisíc sledujících na instagramu

   

  Samuel Samake je mladá tiktokerská a instagramová hvězda, která má na svém profilu na podzim roku 2022 téměř 500 tisíc sledujících. Patří mezi nejsledovanější české tiktokery a snaží se prosadit také na YouTube. Zde má zatím necelých 20 tisíc odběratelů.

 • 6.

  Jakub Smrek (24), influencer

  145 tisíc sledujících na instagramu

   

  Svůj kanál založil v roce 2013. Postupem času se stal oblíbeným díky své sportovní vášni - koloběžkám. Stejně jako většina ostatních youtuberů, i on natáčel zejména šílené challenge a pranky. Od 2017 se věnuje také hudbě, konkrétně rapu (pod pseudonymem Yakub). Na podzim 2021 se zapojil do reality show Like House 2. Každoročně pořádá tábory pro děti.

 • 7.

  Anna Šulcová (23), influencerka

  969 tisíc sledujících na instagramu

   

  Anna Šulcová je youtuberka a bloggerka, získala například titul videoblogerka roku 2017 v kategorii video. A boduje i v anketě Czech Social Awards v kategorii zaměřené na inspiraci a vliv. V roce 2021 ji časopis Forbes umístil na osmé místo v žebříčku 10 nejlépe placených youtuberů Česka s odhadovaným ročním příjmem 5 milionů korun.

 • 8.

  Tomáš Chlup (26), influencer

  1,4 milionu sledujících na instagramu

   

  Jeho profil zaujal nejen v Česku, ale i ve světě. Dnes jeho cvičící videa sleduje přes milion sledujících. „Já jsem šel cestou pokus omyl, ale pak jsem se dostal k lidem po celém světě, co se sociálními sítěmi živí, a ti mi pomohli nasměrovat se. Různě jsem zjišťoval, co je dobře, co špatně, a jak být na instagramu úspěšný,“ říká influencer.

 • 9.

  Dominique Alagia (17), influencerka

  318 tisíc sledujících na instagramu

   

  Možná ji znáte z instagramu, možná ze Superstar, možná ze Spotify. Dominique Alagia je talentovaná zpěvačka, a proto není divu, že byla nominovaná na cenu Czech Social Awards 2022 v kategorii Rising Star.

 • 10.

  Galerie

  Každý všední den najdete na Blesk.cz výzvu od jednoho z nich, kterou pak během daného dne můžete splnit. Následně se vyfotíte nebo natočíte - a výsledek umístíte na sociální síť instagram s patřičným hashtagem. Tím budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny, které budou každý den jiné. Na konci celé soutěže bude vyhlášena hlavní cena. Tak se rozhodně nezapomeňte zapojit!

  Video
  délka: 00:50.38
  Video se připravuje ...

  Blesk Challenge David Turek, Elmer Carvalho

  Video
  délka: 02:33.99
  Video se připravuje ...

  Anička Šulcová je jako jediná Češka nominovaná na světové ceny! David Turek, Jan Jedlička

  Fotogalerie
  113 fotografií

Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy