Čtyři páry, jejich psí mazlíčci, dva měsíce a jedna vila - to je show LIKE HAF, která bude bavit diváky už od dnešního dne. Volné pokračování reality show LIKE HOUSE slibuje zábavu pro diváky... a pro účastníky nemalou finanční odměnu. Pár, který překoná všechny výzvy a získá největší podporu, může získat výhru půl milionu korun. 

Diváci v pondělí od 18:25 uvidí příjezdy páníčků a jejich čtyřnohých přátel, a první den ve vile se ponese v duchu seznamování. Asi najnadšenější přivítání plné radostného pištění proběhne mezi Ladou Horovou (20) alias Laduškou a zpěvákem Janem Bendigem, oba dva se totiž dlouho znají a jsou dobrými přáteli. Jenom jejich pejsci se na sebe tvářili trochu méně vesele, hnedle došlo na výstražné vrčení...

Příjezd Jana Bendiga a jeho přítele Lukáše Rejmona se ostatně celkově ponese ve velkém stylu. Jejich tři pejsci – Rambo, Koudy a Britney – jsou totiž zvyklí na svůj standard. Před auto se tak musel natáhnout červený koberec, až pak mohli zpěvákovi podle všeho pořádně rozmazlení psíci vstoupit do vily LIKE HAF.

„My máme strašně rádi dobrodružství, pro nás je to něco, co člověk jen tak nezažije,“ vysvětluje Bendigův partner důvody, proč kývli na účast v pořadu. Před kamerami reality show nejsou žádní nováčci - není to tak dávno, co se účastnili Výměny manželek. Tehdy šel Bendig do Žatce, kde má shodou okolností silnou fanouškovskou základnu. A i když se musel starat o tři děti, vše s přehledem zvládnul.

Video
délka: 01:08.52
Video se připravuje ...

Jan Bendig v pořadu LIKE HAF: Proč kývl na účast?! FTV Prima

Fotogalerie
46 fotografií