V pouhých šestnácti letech vstoupila do povědomí národa díky soutěži Česko Slovenská SuperStar. Kromě nesporného pěveckého talentu tehdy překvapila i svým vystupováním - a to hlavně porotkyni Patricii Pagáčovou (33). Ta tehdy prohlásila, že se středoškolačka vyjadřuje i chová, jako by už byla dospělá.

Kráska italského původu se sice novou SuperStar nestala, své fanoušky si ale našla a na streamovacích platformách se jí daří velmi dobře. Dokonce byla nominována na cenu Czech Social Awards 2022 v kategorii Rising Star, tedy vycházející hvězda!

Vedle hudby se Dominique dokázala prosadit i na sociálních sítích. Její TikTok sleduje přes 744 tisíc lidí, její Instagram 318 tisíc lidí a její kanál na YouTube dalších téměř 40 tisíc lidí - a to ještě neoslavila ani 18. narozeniny…

Výzva Blesku

Dominique se stejně jako řada dalších slavných osobností zapojila do nové výzvy Blesk Advent Challenge. Jedná se o novou hru, která pobaví vás i vaše okolí… A navíc můžete vyhrát hodnotné ceny!

Každý všední den najdete na Blesk.cz speciální výzvu od známého influencera, jíž pak během daného dne můžete splnit. Následně se vyfotíte nebo natočíte a výsledek umístíte na sociální síť Instagram s patřičným hashtagem. Okamžitě tak budete zařazeni do slosování o hodnotné ceny, které budou každý den jiné. Na konci celé soutěže bude vyhlášena hlavní cena.

Video
délka: 02:56.80
Video se připravuje ...

Zasnoubená SuperStar Martina Balogová: Svatba ano, ale další dítě ne! Markéta Reinischová

Fotogalerie
39 fotografií