Přestože si zpěvačka Olga Lounová nechala před lety zmrazit vajíčka a hlasitě to pak doporučovala všem bezdětným single ženám, osud zasáhnul. Ona byla o nějakou tu dobu později nejenomže zadaná, ale i v jiném stavu. Do toho přišla zcela přirozeně, na zmrazená vajíčka vůbec nedošlo. Krásnou novinku, že čeká své první dítko, pak oznámila skrze videoklip nového songu Patříme k sobě... a dnes je z ní již maminka. A je ze své maličké dcerky, která se má podle jejích instastories čile k světu, jaksepatří naměkko!

„Zazněla pro mě ta nejkrásnější árie na světě, a to z tvých maličkých úst,“ dojala se na Instagramu nadšená zpěvačka. „Vítej, Arianne, do našich srdcí, kam jsi patřila odjakživa. Vítej do rodiny,“ napsala Olga k něžným snímkům, na nichž se mazlí s novorozenou dívenkou.

„Nemohla jsem se dočkat, až tě budu držet v náručí, a přesto mi došla slova, když se tak stalo. Jsi zázrakem, darem a nekonečnou láskou. Přeju si jen, ať jsi ta nejšťastnější bytost ve Vesmíru.“

Video
Video se připravuje ...

Zpěvačka Olga Lounová nafotila sexy těhotenské fotky. PLayboy

Když jí k narozezení dítěte pogratulovala kolegyně z hudební branže, zpěvačka a komička Martina Pártlová (43), která je maminkou malé Stelly (1), reagovala na to novopečená maminka Olga s mírnými obavami. „Počkej, až spolu holky někam vyrazí v pubertě, nás trefí infarkt,“ vyjádřila své strachy. A přidal se i tatínek malé Arianne, hokejista Jan Krégl (37). „Jestli budou mít energii po maminkách, tak podle mě to trefí hlavně tatínky,“ dumal skrze sociální sítě.

Jak ostatně uvedla sama Olga, pokud bude holčička „jenom trochu po mamince, tak se nudit nebude“. Půvabná pěnice, kterou proslavil duet Láska v housce s písničkářem Ondřejem Ládkem (43) alias Xindlem X, či třeba píseň Jsem optimista, je totiž nejenom nadanou zpěvačkou, ale i třeba závodnicí rallye. Mezi její úspěchy patří například 3. místo ve třídě na Rally Bohemia 2013 a 2. místo v dámském poháru. Je tedy jasné, že i přes svůj princeznovský vzhled je to pořádná divoška!

Fotogalerie
79 fotografií