Alexander Skarsgård je hvězdou seriálu True Blood: Pravá krev, posledního filmového zpracování Tarzana či drsného snímku Seveřan, jenž opanoval naše kina celkem nedávno - a zároveň také člen úspěšného hereckého rodu Skarsgårdových (hollywoodské slávy se dočkal například jeho tatínek Stellan či bratr Bill). Své soukromí si ale vždy pečlivě střežil. Možná i právě proto, že pochází ze slavné rodiny, jež byla odjakživa pod drobnohledem široké veřejnosti. A tak úspěšně utajil i fakt, že se stal otcem!

V minulosti byl tento pohledný blonďák spojován s celou řadou známých žen, jako například se zpěvačkou Taylor Swiftovou (32), herečkami Charlize Theronovou (47), Elizabeth Olsenovou (33) či Margot Robbie (32). Během letošního roku se v médiích spekulovalo o jeho vztahu s krajankou, taktéž herečkou Tuvou Novotny (42). Kráska s českými kořeny v dubnu letošního roku překvapila zprávou o tom, že je v radostném očekávání. Nebylo však jasné, kdo je otcem. Dnes už o tom ale není potřeba spekulovat.

Video
Video se připravuje ...

V pokračování nejúspěšnějšího hororu To si zahrál Alexanderův mladší bratr Bill Vertical Ent., Blesk

Alexander a Tuva si totiž dopřáli večeři ve společnosti přátel v prestižní restauraci v New Yorku - a s sebou měli i svého prvního potomka. Toho pak hrdý taťka nejenže pyšně nosil v náručí, ale také vozil v kočárku. Jelikož je jejich vztah držen pod pokličkou, stejně jako tato krásná novinka, že z jejich lásky vzešel nový život, budeme si muset ještě nějakou dobu počkat na detaily, např. kdy se jim děťátko narodilo nebo  jestli je to chlapeček či holčička... a je dost možné, že se je třeba nedozvíme nikdy.

Fotogalerie
26 fotografií