Během přímého přenosu Českého slavíka si spolumoderátorka večera Tereza Pergnerová rýpla do Karlose a jeho manželky Lely, kteří seděli v sále. Prohlásila, že byl Karlos své ženě věrný jen po dobu svatebního obřadu. Ani jednomu do smíchu moc nebylo, čemuž se nelze divit, a moderátorce druhý den došlo, že to bylo přes čáru.

Trefovalo se do mě, do spousty lidí s lehkým nadhledem, ale v jednom případě nad tím přemýšlím. To se týká mé poznámky, hloupého žertu, že byl Karlos Vémola své ženě věrný jen po dobu svatebního obřadu. Teď nad tím přemýšlím, nemyslela jsem to zle. Přehodnocuju, dneska bych to škrtla,“ napsala na sociální síť Tereza a dodala: „Chtěla bych se omluvit Lele a vlastně i Karlosovi, mohla jsem si to odpustit, možná jsem se nechala strhnout atmosférou. Mělo mě něco zarazit. Je mi to moc líto. Já si Karlose vážím a vlastně jsem počítala s tím, že to přijme jako lehkost, nadhled. Teď mě to mrzí. Je mi to líto. Teď bych tento vtip škrtla,“ dodala moderátorka.

Video
délka: 01:41.71
Video se připravuje ...

Tereza Pergnerová po Slavíkovi: V publiku ji sledovala dcera! Co říkala na mámino moderování? Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Vémola v tom nechal Pergnerovou chvíli vykoupat a povolal svého právního zástupce Radka Suchého. 

„Můj klient považuje výstup Terezy Pergnerové v rámci slavnostního večera vyhlašování ankety Český slavík 2022 za nevkusný, trapný a hloupý, hodný jiného pořadu a jiné úrovně,“ napsal redakci TN.cz právník. ​

Paní Pergnerová zřejmě chtěla událost oživit, ale nepovedlo se jí to. Jistě i pochopila, že se nechce stavět na roveň některým instagramovým poběhlicím, na které se nyní soustředíme. Klient omluvu tímto přijímá, právní kroky nebudeme činit žádné. Myslíme a doufáme, že si s tím poradí pořadatelé ankety ve své gesci,“ dodal Suchý. 

Fotogalerie
53 fotografií