Herečka Eva Burešová svou úspěšnou kariéru začínala v roce 2011 svou účastí v soutěži Česko Slovensko má talent, kde její pěvecké nadání vychválila až do nebes zpěvačka Lucie Bílá (56). O deset let později pak spolu stály „na bedně“ Českých slavíků, kde se sympatická Eva, v posledních letech spíše seriálová hvězda známá díky Slunečné a ZOO, umístila na třetím místě. A letos svou pozici úspěšně obhájila.

Pro Evu je však jedna role daleko důležitější než ta herecká či pěvecká - role mateřská. Tato dvojnásobná maminka se totiž těší ze dvou potomků, synka Nathaniela (5), kterého si pořídila během vztahu s hudebníkem Michaelem Krásným (38), a maličkého Tristana Williama, jehož otcem je její současný partner, slavný šéfkuchař Přemek Forejt (35), známý z MasterChefa. A právě mladšímu potomkovi nyní poslala skrze instagram krásný vzkaz, co bere za srdce.

Video
Video se připravuje ...

Burešová a Forejt: Z čeho byl Přemek nervózní? A jak se Eva cítí po porodu? Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

„Dnes máš tři měsíce, ale já mám stále pocit, že tě znám celý život. Stejně jako tvého brášku. Jsi úžasný. Milý. Laskavý. To jak na mě koukáš, popsat nedokážu… Cítím z tebe obrovskou lásku a radost být na tomhle světě. A tu radost z toho bytí si několikanásobně zvýšil nám všem, kteří s tebou ten společný svět sdílíme. Děkuji ti za klid, který jsi do našeho života přinesl,“ napsala k něžnému snímku, na kterém chová kloučka v náručí.

„Tobě i tvému bráškovi děkuji za to, že díky vám jsem já. A že se na mě oba krásně usmíváte, když vám zpívám a přemýšlím, jestli to všechno co dělám, jaká jsem, má cenu. Každý váš úsměv mi ukazuje každý den, že má. Miluju tě, Tristane Williame. Máma,“ uzavřela Eva ve vzkazu, který si klouček ještě alespoň tak pět let nebude moct přečíst. Své fanynky však dojala k slzám - a nejenom je. Svůj „lajk“ či srdíčko jí poslala i mnohé kolegyně z umělecké branže.

Fotogalerie
72 fotografií