Zpěvačka spoustu akcí odmítá, protože v jejím věku ji už zmáhají, a navíc ji opakovaně trápilo zdraví, ať už srdeční slabost, nebo poranění po pádech. 

Ale křest kalendáře s pejsky, na kterém je Marta se známým psím hrdinou Gumpem na titulní fotce, si ujít nenechala. I když měla jasné podmínky. Na autogramiádě neseděla s ostatními kolegy, kteří jsou na fotkách se psy až za dlouhým stolem, ale na pódiu v křesle. 

Paní Kubišová má velký strach z přímého kontaktu s lidmi, aby se nenakazila covidem, nebo jinou virózou. Tak si sedla stranou, ale všem se podepsala,“ prozradili Blesku organizátoři křtu v obchodním centru, kam zavítaly i dvě ženy se štěňaty sourozenci, která si adoptovaly přes organizaci Se psem mě baví svět.

Video
délka: 23:44.28
Video se připravuje ...

Marta Kubišová: Jak začala její kariéra? A proč trvala jen 7 let? David Turek, Petr Macek

Paní Kubišová dokonce osobně podepsala adopční listinu a rozkošné pejsky si vzala do náručí. Aspoň na chvíli byla v její tváři vidět radost a láska k mazlíčkům. Zpěvačka si po odchodech svých pejsků dalšího nevzala, protože jí to zdravotní stav neumožňuje. Ale když má příležitost, ráda se i s cizím pejskem pomazlí. 

Jak Martu, tak i Jiřího Korna, Petra Jákla nebo Lucii Zedníčkovou na fotky do kalendáře oblékla kostýmní výtvarnice Tereza Hrzánová, která je sestrou herečky Báry Hrzánové. Nechyběl autor fotek režisér F.A. Brabec s manželkou. 

Kubišová si kromě kalendářů odnesla obří čokoládu se svou podobiznou a kámen s kresbou sebe a Gumpa. 

Fotogalerie
63 fotografií