Jak už bývá zvykem, oblíbenou zpěvačku na narozeninovém koncertě obdarovali mnoha pugéty. Jen odnést všechny květiny domů znamenalo pro Martu téměř nadlidský výkon. Doma hledala místo, kde by všechny květinové dary uskladnila.

„Koupelnu mám hned naproti vchodu, kytky jsem nacpala do sprchového koutu, a jak jsem se tam vrhla do té sprchy po hlavě, tak jsem upadla a mám ještě teď bouli,“ prozradila deníku Aha! Kubišová.

Nebylo to ale bohužel její jediné zranění. Na pravém zápěstí má další šrám. „Mám tam strup, ani nevím od čeho! Asi jak jsem nesla ty květiny...“ posteskla si zpěvačka. To vše je ale naštěstí nic proti protrženému střevu, s nímž ještě před pár měsíci bojovala v nemocnici. Tak snad už si všechno špatné vybrala.

Jaké to je být novopečenou osmdesátnicí?

„Tak nějak si člověk nestačil všimnout a najednou mi je osmdesát. Narozeniny se převalily a najednou koukáte,“ glosovala Kubišová s humorem sobě vlastním.

Skromná hvězda

Den po koncertu pokřtila Kinského zahradu od Jakuba Železného (49) a Pohádky pro deštivé počasí po jeho zesnulé mamince Martě Davouze (†73). „Vy jste přehnaně skromná, paní Marto,“ konstatovala Nora Fridrichová (45), která přišla podpořit kolegu moderátora z televize. ,,Jo a jak to mám udělat, možná kdybyste mě to naučila...“ odvětila Kubišová rozpačitě.

Video
délka: 02:37.08
Video se připravuje ...

Marta Kubišová má vlastní pamětní bankovku: Jde s ní zaplatit? David Turek

Fotogalerie
33 fotografií