Nejstarší dcera Alžběta (31) je totiž pedagožka. Na gymnáziu učí češtinu, filozofii a náboženství. Podle místních žáků je tu nejmladší profesorkou a přezdívají ji Betyna. Své mamince Janě Hanušové jakoby z oka vypadla. Ze svých sester je nejmenší a má zrzavé vlasy.

Prostřední dceru Elišku (27), nyní už Bašusovou, znají diváci z nekonečného seriálu Ulice, kde hraje Báru. Díky ní je Miroslav Hanuš už dědečkem, loni se jí totiž narodil syn.

Do tajů herectví nakoukla už mnohem dřív, ale stejně tak se snaží i její sestra, Hanušova nejmladší dcera Jindřiška (22). Ta je svému otci nejvíc podobná. Benjamínek rodiny studuje na DAMU činohru a v televizních projektech a na divadelních prknech se objevuje téměř od malička. Zahrála si například v Anatomii života, Amerických dopisech, v minisérii Iveta či v divadelní inscenaci Tři mušketýři.

Celá rodina na akce chodí jen zřídka, ale teď udělali výjimku. Manželka herce Miroslava Hanuše a bývalá tanečnice Jana Hanušová totiž napsala knihu Radio v mrazáku. A koho jiného než svou rodinu a pár přátel by si na křest knihy měla pozvat. Kromě manžela tak dorazily i jejich tři dcery a všichni dohromady působili jako naprosto šťastná rodinka.

Video
Video se připravuje ...

Miroslav Hanuš z Ulice: Žena a dcery mě poslaly na smrt. Adam Balažovič/BPŽ

Fotogalerie
39 fotografií