Bez jakéhokoliv přehánění patří herec a hudebník Jakub Prachař se svou partnerkou, taktéž herečkou Sarou Sandevou, mezi nejkrásnější české páry. Mladí, krásní, úspěšní... a co víc, s obrovským smyslem pro humor.

A i když někdejšího člena skupiny Nightwork od jeho vyvolené, která za své půvaby vděčí i svému makedonskému původu, dělí dlouhých 14 let, báječně si rozumí.

A mají podle všeho i společné koníčky. Anebo si je alespoň vzájemně tolerují... Je to zjevné z Jakubova posledně zveřejněného postu na sociální síti, kam sdílel jejich společnou fotku s popiskem: „Tak ta moje milovaná holka nechala romantický večer na mně. A vzala si i šálu. Ať žije Slavie a Sara Sandeva.“ Místo večeře při svíčkách či procházce po břehu Vltavy tak vyrazili na fotbal!

Video
délka: 04:51.75
Video se připravuje ...

Krásná Sara Sandeva promluvila o dovolené s Prachařem! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Přestože fotbalisté Slavie do jarní vyřazovací fáze Evropské konferenční ligy neprošli, když v závěrečném šestém utkání skupinové fáze remizovali se Sivassporem 1:1 a v tabulce obsadili nepostupové třetí místo, určitě si tyto dvě zamilované hrdličky večer náramně užily. I přes prohru se totiž na snímku dvojice, která se do sebe zakoukala při natáčení seriálu Dvojka na zabití, široce usmívala...

Fotogalerie
59 fotografií