Jeden z nejsympatičtějších párů českého šoubyznysu? Nepochybně zamilované hrdličky Sara Sandeva a Jakub Prachař, jejichž životní cesty svedlo dohromady natáčení krimi seriálu Dvojka na zabití. Tehdy přeskočila pověstná jiskra... a od té doby vypadají náramně spokojeně. Zatímco Jakubova bývalá manželka Agáta Hanychová (37) jde z náruče do náruče - a aktuálně zakotvila u podnikatele Jaromíra Soukupa (53), ti dva stále působí jako dva čerstvě zamilovaní puberťáci.

Stále planoucí vášně naznačuje i jeden z posledních příspěvků krásné Sary na sociálních sítích. 30. srpna, tedy v den, kdy Jakub, syn herečky Dany Batulkové (64) a herce Davida Prachaře (63), slavil devětatřicáté narozeniny, poslala mu jeho partnerka s exotickými kořeny skrze instagram milý vzkaz. Sdílela totiž sérii snímků, na nichž se tento pár objímá na břehu moře v makedonském Ohridu, a opentlila jej stručnými, ale láskyplnými slovy: „Všechno nejlepší, lásko. Jsi svět.“

Video
délka: 04:51.75
Video se připravuje ...

Krásná Sara Sandeva promluvila o dovolené s Prachařem! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Něžné vyznání ocenila celá řada hvězd ze světa šoubyznysu, kde se oba dva pohybují. Srdíčko v komentářích jim poslala například herečka Ester Geislerová (38), s níž Jakub ztvárnil pár v romantické komedii LOVEní, herečka Jana Plodková (41), modelka Veronika Kašáková (32), a modelka Aneta Vignerová (34), která na rozdíl od Sandevy a Prachaře takové štěstí v lásce nemá - před časem se jí rozpadl vztah se scenáristou Petrem Kolečkem (38), otcem jejího dvouletého synka Jiříka.

Fotogalerie
57 fotografií