Lucie Benešová se pochlubila snímky ze zahradní party i se záplavou květin, kterými byla jakožto oslavenkyně obdarována. „Tak už je mi zase o rok víc. Děkuji všem za krásné dárečky. Jste moje zlata,“ napsala herečka od stolu, kde se sešli všichni potomci, manžel a herec Tomáš Matonoha (51) i Lucčini rodiče.

Sešlost tak trochu připomínala klan Hujerů z legendárního filmu Marečku, podejte mi pero (1976). Nechyběla ani malá princeznička Melánie, díky níž se stala Lucie v květnu babičkou.

Prvního vnoučete se dočkala od dcery Sáry (23). Tu si Lucie s Tomášem v roce 2007 coby sedmiletou holčičku osvojili, protože chtěli malé slečně ukázat, co je láska a co znamená slovo rodina.

Lucie vždy toužila po velké rodině, a to se jí také splnilo. Z prvního vztahu s hercem Filipem Blažkem (49) má syna Luciána (25), jehož na oslavu doprovodila krásná manželka Anežka. S Tomášem pak mají syna Štěpána (16), dceru Lauru (10) a osvojenou Sáru. Potomci jsou už kompletní, teď se budou herci těšit jen na další vnoučátka.

Video
Video se připravuje ...

Sexbomba ze Slunečné Benešová o nahých fotkách: Šla by do toho po 30 letech znovu? Markéta Reinischová

Fotogalerie
52 fotografií