První informaci o krizi v jejich vztahu přineslo včera eXtra.cz. Ale ani jeden z trojice se k ničemu nevyjádřil. První slova o rozchodu řekl Blesku Petr Kolečko a dnes se k tomu vyjádřila Aneta Vignerová

To, že má Petr poměr s jinou ženou, jsem se dozvěděla dvě hodiny před tím, než se to objevilo na netu. Sám mi to zavolal. Byl to pro mě šok, vrazil mi dýku do zad. Takhle se to přeci nedělá,“ řekla Blesku modelka. 

Měli jsme nějaké problémy, ale to je ve vztahu normální. Myslela jsem si, že je mají řešit partneři mezi sebou a ne v jiné posteli. Jsme dospělí lidé a máme spolu syna,“ kroutí hlavou Aneta. 

Video
délka: 04:47.56
Video se připravuje ...

Aneta Vignerová otevřeně o druhém dítěti: To v plánu není, ale... Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Rozchod je velmi čerstvý, a tak s ní lomcují emoce, ale kvůli synovi se snaží zachovat chladnou hlavu. „Měli jsme tohle řešit doma a ne na veřejnosti. To mě na celé věci nejvíc štve. Nechci, aby tohle jednou četl náš syn a vůbec moje rodina. V tom mě opravdu zklamal,“ dodala Vignerová.

Kolečko rozchod Blesku potvrdil a tvrdí: „Delší dobu nám vztah nefungoval. Soužití muže a ženy je problematické, navíc u takových osobností, jako jsem já a Aneta, obzvlášť. Už delší dobu to opravdu problematický bylo a rozchod byl na spadnutí. Ani jeden jsme v tom vztahu nebyli šťastní. Denisa není důvodem rozchodu.“ 

Fotogalerie
77 fotografií