„Náš první helouvín,“ uvedla Pártlová delší text, který zveřejnila na svém instagramu. „Den jako korálek a celá krajina hraje všemi barvami. Naše dcera vesele pobíhá a hraje si s čerstvě napadaným listím.Vypadá šťastně. Všude kolem je slyšet dětský smích,“ začala hrdá máma popisovat idylickou scenérii, kterou si malovala v hlavě. 

„Babička s dědou si hrajou se svou milovanou vnučkou a tatínek fotí každej tenhle krásnej moment do našeho rodinného alba… Já si tam tak sedím, popíjím svařák a cítím se spokojeně. Hele strašný peklo, člověk by si neměl NIKDY nic malovat dopředu,“ naznačila, že realita byla od představy značně vzdálená. 

Hlad a bloudění

A pak už následoval popis toho, co se skutečně stalo. Asi každý rodič ví, že s malými dětmi jsou někdy rodinné akce trochu dobrodružné, a nejinak tomu bylo i u Pártlové a jejího partnera Pepy Vařeky (29). Mladý hudebník navíc celou anabázi absolvoval krátce po odstranění zubů moudrosti...

„Začlo to už u vstupu do Botanický zahrady, kdy jsme neměli kde zaparkovat.Stella se tam hned vyválela u turniketu a ještě ke všemu jsme šli úplně blbým vstupem. Všichni jsme měli hlad, včetně Stelly, a tak se to trošku podepsalo na naší psychice. Stella prakticky nepřestala brečet (ikdyž ona najíst dostala) a vůně trdelníku, u kterýho byla asi kilometrová fronta, nám taky moc nepřidala,“ podělila se zpěvačka se svými zážitky z rodinného výletu.

Hysterické děti a zoufalí rodiče

Napětí z nepříjemné situace rostlo a stejným tempem mizela dobrá nálada. „Střídavě jsme na sebe zvyšovali hlas a možná jsem chytla i tik do oka,“ pokračovala s nadsázkou. Nepřidal ani fakt, že ve stejné situaci byla i řada dalších přítomných rodin. „Vzhledem k tomu, že těch hysterických dětí a rodičů tam bylo víc, tak jsme se rozhodli naši stezku odvahy ukončit,“ přiznala porážku. 

„Cestou na parkoviště jsme nacházeli dětské ponožky, sem tam botu nebo plenu... Byl to pro mě víc hororovej zážitek než včerejší návštěva kina,“ popisovala těžký úděl rodičů. „V autě nastalo hrobové ticho... Fotku máme jen tuhle a zcela určitě se bude v našem rodinném albu vyjímat. Myslím, že dneska půjdeme všichni brzo spát,“ uzavřela své vyprávění. Holt každý ty halloweenské horory prožívá trošku jinak! 

Video
Video se připravuje ...

Martina Pártlová pro časopis Maminka - Nejsem režimová máma Videohub

Fotogalerie
80 fotografií