Mladá blondýnka zase jednou rozvířila vody na instagramu, když zveřejnila krátké video, na němž je oděna v bílých svatebních šatech a její hlavu zdobí i závoj. Zkrátka nevěsta jako vyšitá.

Kromě toho jí na videu protáčel v kole pořádný fešák se zářivým úsměvem a předváděli takové pohyby, že by se za ně nemuseli stydět ani v Hříšném tanci. Mladík si například v jedné chvíli položil hlavu na dekolt Kadeřávkové, což svědčí o tom, že k sobě mají blízko.

Leckdo by tak mohl skutečně nabýt dojmu, že se herečka stihla potají vdát a nyní jen dala najevo, jak si užila mejdan. „Jsem na tebe pyšná,“ napsala jí například jedna její fanynka v komentáři.

Kdo byl ale pozornější, mohl si všimnout, že Anička má ke krásným šatům tenisky, což naznačuje spíš to, že se nejednalo o skutečnou veselku se vším všudy. „Řekli jsme si ano... budeme navždy nejlepší kamarádi!“ dala navíc hvězda seriálu Ulice či pohádky Kouzelník Žito jasně najevo, že muž vedle ní je jen její kamarád, nikoliv životní partner. Hashtag pak prozradil i to, že se jednalo o prachobyčejnou halloweenskou párty, tudíž kostým.

Ostatně pokud by to byla svatba, vzala by to Anička dost »hopem«. V září tohoto roku totiž promluvila o rozchodu s influencerem Danielem Štrauchem (25), který si na sociálních sítích říká GoGo. Předttím randila s rapperem Jánem Strapcem (33) alias Strapem a dlouhá léta žila také s hercem Johanem Mádrem (28). Podle všeho zatím ale životního partnera nenašla, i když je zjevné, že by si přála jednou svatební šaty obléci i doopravdy.

„Moc ti přeji partnera, pro kterého budeš celý svět,“ popřál jí totiž kdosi v komentářích a Kadeřávková to ocenila nadšeným komentářem. A další vzkaz: Až (svatba) nastane, pokud nastane, budeš pěkná nevěsta,“ jí prý vehnala i slzy do očí. Především slovíčko pokud, které v této souvislosti chce slyšet jen málokterá mladá žena.

Video
délka: 03:23.91
Video se připravuje ...

Anna Kadeřávková: Léčba boreliózy už mě stála půl milionu! Petr Macek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
66 fotografií