Je sice mladou, krásnou a úspěšnou herečkou, co jde z role do role, a naposledy se na plátnech kin objevila v komedii Známí neznámí, na sociálních sítích má pověst vlivné influencerky, a z vydělaných peněz si staví vysněný domek, přesto má však, jak se zdá, smůlu na partnery. Na instagramu nyní sdílela zadumaný příspěvek, ze kterého je patrné, že ji právě (nevydařené) mezilidské vztahy notně trápí. K videu, na němž hledí na nádherný západ slunce, a přitom se mazlí se svým pejskem Caesarem, kterého si pořídila v době, kdy randila se Strappem, napsala moc smutný popisek.

„Když se člověk zamyslí, kdo všechno tu s ním dneska mohl sedět a nesedí, co všechno se mohlo dít a neděje, a co vše mohlo být a není… Z něčeho se raduju, nad něčím jsem si oddechla úlevou a něco možná trochu bolí. Ale, je to, jak to je, a tak je to všechno vlastně v nejlepším pořádku,“ povzdechla si Anna Kadeřávková, a její fanoušci se mohou jenom dohadovat, zda se její postesknutí týkalo právě Strapa, anebo spíš GoGoMana, jenž si získal velkou popularitu nejenom v online světě, ale i díky účinkování v reality show Survivor.

Video
délka: 02:09.96
Video se připravuje ...

Zamilovaná Anna Kadeřávková letos v červnu: Jak funguje její vztah na dálku? Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Je však pravdou, že právě Annin rozchod s Danielem je pro mnohé její followery velkou neznámou. Kadeřávková, co se proslavila rolí Roziny z Ulice, totiž uvedla, že konec jejich lásky způsobilo „(ne)jedno chybné rozhodnutí“, a později u jedné své fotky napsala, že by se ráda „zeptala Boha, kde je ten hodný, hezký a bohatý muž, který jí nebude zahýbat a který se k ní bude chovat jako k princezně, za kterého se modlí“. Později si podle všeho uvědomila, že tímto postem naznačuje možnou GoGovu nevěru..., a tak popisek raději smazala.

Fotogalerie
64 fotografií