Ve čtvrtek to na pražském Střeleckém ostrově pořádně žilo! Marie Pojkarová slavila 21. října své 67. narozeniny, a sezvala proto své blízké na pořádnou party. Do restaurace za ní dorazila celá řada osobností převážně z hudební branže. Mezi nimi například zpěvačka Eva Borská (46), zpěvák Richard Sacher (48), fotograf Jakub Ludvík, známý svými ženskými akty, nebo ochránce dnes již bohužel zesnulé Ivety Bartošové (†48) Zdeněk Macura

Jméno Bartošové během večera zaznělo hned několikrát a Borská, která nedávno vystoupila na vzpomínkovém koncertu pro Ivetu, zazpívala i několik jejích písní. Mikrofonu se ale chopila i řada dalších lidí – velký úspěch měl například Sacher, který celým večerem provázel i jako moderátor. A zapěla si i sama oslavenkyně. Samozřejmě – k radosti všech přítomných – nemohli chybět legendární Pejskové!

Během jednoho z čísel se Pojkarová pořádně rozparádila. Na zpěváka na podiu společně s kamarádkou mávaly kalhotkami a podprsenkou. Tu mu pak zpěvačka i narazila na hlavu. Zdálo se ale, že nešlo ani tak o náhlý impulz jako spíš o předem naplánovaný žertík. 

Vedle hudby nechybělo hostům ani dobré jídlo. Macura, jehož s Pojkarovou pojí letité přátelství, dovezl hned dva dorty – jeden ovocný a jeden čokoládový s jahodami, jehož polevu zdobil roztomilý nápis „Marušce“.

Od dalšího ze svých přátel pak zpěvačka obdržela velký perník ve tvaru dvou pejsků. Tihle se ale na rozdíl od těch v její písni nekousali – naopak mezi sebou měli láskyplné červené srdíčko. Jak se zdálo, vždy veselá Pojkarová si oslavu náležitě užila! 

Video
délka: 02:35.48
Video se připravuje ...

Marie Pojkarová: Pejskové se koušou Youtube.com

Fotogalerie
115 fotografií