Říká se, že není nic horšího, než přežít své vlastní děti. To samé platí i o vnoučatech. Žádný prarodič se nechce dožít dne, kdy pochovává milovaného vnuka nebo vnučku. Stejně jako jindy usměvavá zpívající blondýnka Marie Pojkarová. Ta přišla o teprve šestitýdenní vnučku Valerii, dceru syna Viléma. „Vnučka je bohužel opravdu po smrti. Moje krásná, roztomilá holčička,“ potvrdila nejdříve webu eXtra.

VIDEO: Pejskové se koušou

Video
délka: 02:35.48

Marie Pojkarová: Pejskové se koušou Youtube.com

K tragédii mělo podle webu dojít, když zpěvaččina snacha Tereza jela na návštěvu ke kamarádce a dceru vzala v osudný den s sebou, stejně tak i 2,5letého vnoučka Viktora. S oběma dětmi tam pak měla přespat v jedné posteli a s 1,5 promile v krvi novorozeně zalehnout. Jestli se ale takhle tragédie skutečně odehrála a co je příčinou úmrtí holčičky, není ve skutečnosti pořád jasné.

Zpěvačka ale v jednom jasno má. „Naposledy jsem ji viděla asi týden před tou nešťastnou událostí. Syn s partnerkou a dětmi za mnou měli přijet na chatu. Protože ale pršelo, tak to zrušili, místo toho s ní maminka jela ke kamarádce, kde se to stalo. Nebýt deště, ještě by tu nejspíš vnučka byla. Je mi po ní moc smutno,“ prozradila eXtra.cz Marie Pojkarová, že nebýt pochmurného počasí, vše dnes mohlo být úplně jinak.

Zdrcená rodina neměla sílu holčičce vystrojit řádný pohřeb. A to z pochopitelných důvodů. Nečekaná smrt nejmladšího člena rodiny je natolik ochromila, že by poslední rozloučení s malou Valerií nedokázali psychicky unést.

VIDEO: Krásné léto

Video
délka: 02:46.64

Krásné léto - Marie Pojkarová /Youtube/

Fotogalerie
24 fotografií