Novopečená maminka Monika Bagárová se malé dcerky jednoduše nemůže nabažit. Rumia se stala středobodem nejen jejího života, ale stejně tak je sluníčkem také pro zápasníka MMA Makhmuda Muradova (30), po jehož mamince dostala maličká princezna jméno.

Bývalá porotkyně pěvecké show SuperStar čas od času fanouškům otevřeně zodpovídá zvídavé dotazy týkající se právě péče o dcerku. Ruminku očividně všichni milují a zpěvačka je ráda, že se o svou radost může dělit i s početným zástupem sledujících. Prozradila například, že Rumi váží pět kilogramů a po kojení unaveně odpadne. Jeden z fanoušků ale s dotazováním zašel ještě dál.

Video: Smutek vdovce Kolomazníka. Další rána a slova o vlastní smrti! A Dádě ochrnula ruka.

Video
Video se připravuje ...

Smutek vdovce Kolomazníka. Další rána a slova o vlastní smrti! A Dádě ochrnula ruka. 

„Plánujete druhé miminko?“ zeptal se jí. K rozkošnému vteřinovému videu s dcerkou v náručí Monika bez okolků napsala: „Určitě. Až nám Ruminka trochu povyroste.“ Trochu povyroste je poněkud relativní pojem. Může to znamenat za pár měsíců i za pár let. Jedno je ale jisté, Ruminka na všechny ty hračky a rodičovskou lásku nebude sama.

VIDEO: SuperStar Bendig (26) se zadlužil kvůli bydlení! Teď má dům vedle kámošky Bagárové.

Video
Video se připravuje ...

SuperStar Bendig (26) se zadlužil kvůli bydlení! Teď má dům vedle kámošky Bagárové. Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Fotogalerie
58 fotografií