Pod oknem byl podle všeho rocker Josef Holomáč (66). Basák z původní kapely Argema Veronice učaroval a splňuje všechny atributy.

Splněné přání

„Jsem už skoro volná, manžel podal žádost o rozvod. Určitě ale nechci nikoho mladšího. Co bych s ním dělala?“ tvrdila herečka s tím, že na koloušky si ani v nejmenším nepotrpí. „Když mu řeknu, že jsem byla na koncertu skupiny Olympic, když slavila patnáct let a mně bylo podobně, chci, aby řekl, že to pamatuje,“ přála si Žilková. A o 5 let starší Holomáč jejímu přání skvěle vyhovuje.

Svatba (ne)bude

K oltáři by prý ale Veronika už ani ve velké zamilovanosti nezamířila. „Jsem matkou tří synů, povedu k oltáři je. To stačí,“ řekla Aha! herečka. Dosud měla tři manžely – režiséra reklam Jiřího Hanycha (64), inženýra Marka Navrátila (†55) a herce, politika a diplomata Martina Stropnického. Přísloví do třetice dobrého i zlého již naplnila.

Vždyť je to Suchoš

Pod společnou fotkou se na sociální síti strhla vlna gratulací, ale někteří fanoušci si Pepu Holomáče spletli s hercem Michalem Suchánkem (57). „Myslela jsem na první pohled, že je to Suchoš...“ mínila jedna ze sledujících. „To je Suchánek?“ přidal se další. „Se Suchánkem jo, gratuluju...,“ komentují fanoušci, kteří vedle Veroniky vidí známého baviče. Vtipné je to i z důvodu, že herečka se Suchánkem roky natáčela pořad Tele Tele a tehdy se šuškalo, že spolu mají poměr. Což oba razantně popřeli, Michal je přes 30 let šťastně ženatý.

Video
Video se připravuje ...

Veronika Žilková ze Španělska rovnou do Varů: O Polívkovi i novém filmu s Kozubem Petr Macek

Fotogalerie
53 fotografií