V půlce srpna se Veronika s Martinem po dlouhé době setkala, a to rovnou u soudu. Původně se měla projednávat střídavá péče o jejich dceru Kordulu, ale nakonec to dopadlo jinak.

Před zahájením soudu, už přímo v soudní místnosti, jsem se dozvěděla zcela šokující informaci, která byla, že Martin Stropnický dnes ráno podal žádost o rozvod. A protože se to jmenovalo 'soud o střídavou péči do rozvodu', tak vlastně nebylo o čem jednat a ten soud byl odročen na listopad,“ prozradila Žilková pořadu Showtime s tím.  že dřívější termín její manžel nenašel. Jako velvyslanec v Izraeli má jistě dost práce a povinností. Nebo možná ani tak nepospíchá, aby problémy, které odchodem od rodiny způsobil, nějak vyřešil.

Video
délka: 01:15.40
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Stropnický a Žilková u soudu: Gesta, která mluví za vše Blesk TV

Každopádně na něj nyní opět přišla u Veroniky řeč, a to v souvislosti s rozbitým dřezem v její kuchyni.

Víte, kdy je samoživitelka nadšená? Když místo snídaně koupí a opraví prasklý odpad od dřezu. A bývalý partner? No, ten má za státní peníze údržbáře, domovníka, řidiče, kuchaře, pečovatelku. A co nemá? Nový odpad u dřezu. Veselý den všem,“ napsala Veronika na sociální síť k fotce s hadicí k odpadu.

Ale zřejmě se jí to posléze rozleželo v hlavě a příspěvek stáhla. Sama pak asi uznala, že není úplně vhodné takhle veřejně rýpat do muže, za něhož se v roce 2008 provdala a s kterým má dceru. I když se jejímu rozhořčení samozřejmě asi nikdo nemůže divit.

Fotogalerie
52 fotografií