Po krachu manželství s Martinem Stropnickým (65), se kterým jsou v rozvodovém řízení, je znovu zamilovaná! Veronika to ve čtvrtek prozradila v pořadu Showtime a následně na svůj profil na sociální síti zveřejnila společnou fotku. 

Přeju Vám všem, kdo jste singl, ať taky někoho potkáte,“ okomentovala snímek herečka a přidala srdíčko. Novým mužem je muzikant a bývalý člen kapely Argema Josef Holomáč. 

Když mi řekl, co dělá, tak jsem ani nevěděla, o co jde. Ale přišlo mi to legrační v době, kdy žiju rockové období na Broadwayi, kde budu hrát v rockovém muzikálu Okno mé lásky,“ rozpovídala se zamilovaná Žilková.

A okolí jí lásku přeje ve velkém stylu. Pod společnou fotkou se strhla vlna gratulací. „Verunko, přeji vám mnoho štěstí a krasná léta plná štěstí a lásky. Přesně, život není o tom, sedět v koutku a plakat,“ přejí fanynky. Ale pravdou je, že někteří si Pepu spletli se známým hercem.

Video
délka: 06:28.92
Video patří k placenému obsahu Blesku
Odemknout video

Veronika Žilková otevřeně o vztahu Agáty a Soukupa: Udělal něco, co před ním nikdo! Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Myslela jsem na první pohled, že je to Suchoš. To je Suchánek? Se Suchánkem jo, gratuluju...," komentují sledující, kteří vedle Veroniky vidí Michala Suchánka. O to víc je to vtipné, že herečka s bavičem roky natáčela pořad Tele Tele a šuškalo se, že spolu mají poměr. Ale oba dva to razantně popřeli.

Bohužel ne, to by mi Geňa dal. Ale horší by bylo, kdybyste se ptal, proč mě nechal. Proč se vůbec ptáte? To si myslíte, že by vám to někdo takhle přiznal? Anebo snad máte sám zájem? O mě nebo o Suchánka?" odpověděla v roce 2006 na dotaz Žilková, která v té době byla nezadaná. Michal je ale už víc jak 30 let ženatý. 

Fotogalerie
54 fotografií