Kdo by nekývl na možnost podílet se na reality show Love Island? Po celou dobu si bydlet u moře na Kanárských ostrovech, všechny své milované mít pěkně s sebou… A i přes pracovní povinnosti určitě zbude čas na nějaké ty radovánky okolo.

Své o tom ví například Nikol Moravcová (35), která moderovala minulou řadu a náramně si užívala skutečnost, že tam mohla strávit několik měsíců s dcerou, manželem, ale i rodiči a dalšími příbuznými. A teď této příležitosti využila moderátorka a influencerka Zorka Hejdová s manželem a synkem Nikolasem (1,5).

Slavná blondýnka, co se do povědomí televizních diváků zapsala Snídaní s Novou nebo třetí řadou Česko Slovenské SuperStar, přesdílela na sociální síti stories svého muže Miroslava Hejdy (38), taktéž moderátora. Ten vyslal „do světa“ momentku Zořiny nožky obvázané ručníky s popiskem „a jéje“. A bylo jasné, že je zle. O něco později se k tomu vyjádřila i sama zraněná. ​„No… krušný chvilky jsem tu zažila. Taky okamžik, kdy jsem tu Mírovi brečela, že budu historicky první moderátorka Love Islandu se sádrou…“ svěřila se Zora.

Video
délka: 02:11.60
Video se připravuje ...

Moderátorka Zorka Hejdová upřímně: Necvičím, jím a kynu! Markéta Reinischová

​Další příspěvek jejího muže zachycoval Zorčinu nohu chladící se pytlíkem ledu. „Původně jsem ty ledy kupoval do drinku. Na drinky ještě nedošlo, ale využití jim Zorka našla celkem rychle,“ glosoval Míra situaci s humorem sobě vlastním. A i když ona pohmožděnina zpočátku vypadala děsivě, všechno nakonec dobře dopadlo. „Naštěstí se nade mnou někdo nahoře slitoval a ta noha se hojí bleskovou rychlostí,“ oddychla si moderátorka s tím, že si úraz přivodila docela mimoděk - narazila si nárt o schod.

„Byla to taková bolest, že jsem chvíli myslela, že je to zlomený. Otok tomu taky odpovídal… ale už dobrý,“ ulevilo se Hejdové, která se tak v pondělí 19. září objeví na Voyo zdravá… a se vší pravděpodobností bez jakékoliv ortézy.

Divákům pak představí skupinu krásných, mladých lidí z České republiky a Slovenska, kteří si budou ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hledat lásku svého života.

Fotogalerie
67 fotografií